Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher4587

    tag

    29", 21:9-esem van itthon, 70-80 centire ulok tole, jatekhoz hasznalom, imadom, DE:

    -Baromi zavaro mar ezen a mereten is, hogy a kijelzo szeleit teljesen mas szogbol latom, igenis van ertelme az iveltsegnek, ha ekkora monitort hasznal az ember ilyen kozelrol.
    Az a baj, hogy a nagyobb iveltseg egyszemelyesse teszi a monitort. Mi pl. filmezeshez is hasznaljuk az agybol, 2,5 meterrol, nekunk eleg ez a meret, es meg egy jelenlegi divatot koveto, mersekelten ivelt panelt is eltudnek viselni erre a felhasznalasra, (munkahelyen dolgozunk iveltekkel), de ha valoban mindenhol meroleges lenne a szemre, akkor csak kozelrol, egyedul lehetne hasznalni. En megelegszem a kompromisszumos megoldassal...

    -Nem tudom most fejbol, hogy mekkora kulonbseg van a pixelsurusegben, de az biztos, hogy az enyemen a 2560x1080-at kevesnek erzem, 1440p alatt mar nem vennek monitort.

    Alig varom mar, hogy a szemetlada, kulonckodo gyartok vegre egysegesitsek a Gsync/freesync-es sz*rsagaikat, es ne a vevoket szopassak a versenyzesukkel!

    34"/21:9/ivelt, min. 1440p-s, 100+ Hz-es monitor nekem az alom, siman hajlando lennek ennyit osszesporolni ra, ha minden tekintetben jo/elfogadhato parameterei lennenek, hatalmas elmeny jatszani es filmezni egy ilyenen! :)
    (legalabbis nekem az, TV nezeshez nem tudom hasonlitani, hal' Istennek nem TV-zik senki a csaladbol, mar nem is emlekszem, mikor volt aram alatt utoljara a TV-nk)

    Si vis pacem, para bellum!

Új hozzászólás Aktív témák