Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz Pitralon #3 üzenetére

    Hát én egy mezei (értsd: ref) RTX 2080-nal olyan szépen végigjátszottam 4K, mindent bekapcsolva, maxra tolt grafikával a Metro Exodust, hogy öröm volt nézni, és tényleg! 45FPS körül futott (G-Sync-kel Freesync monitoron) röcc és zavarmentesen, 1-2* esett be 30FPS köré, de inkább 55-60-nal szaladt. Már, ha érdekel gyakorlati tapasztalat az épelmétlen antihype-pal szemben. 225.000-ért vettem magyar boltban, 3 év garanciával, és szerintem egyáltalán nem túlárazott azért, hogy a nem RTX játékokat is maxi grafikával futtassam 4K-ban, kompromisszumok nélkül (1070ti-vel néha vissza kellett venni élsimítást). Örök "jó VGA-sként" mondom, akinek jó pár ATI/AMD/nV kártyája is volt. Mondjuk spóroltam erre jó darabig, de 8K monitorig biztosan elleszek vele, azt meg nem mostanában veszek. Nevetséges az RTX-ek szidása bármiféle gyakorlati tapasztalat nélkül (nem a marketing-tesztekre gondolok, ahol az elavult kártyáknak csinálnak piacot), csak, mert valaki azt mondta, hogy nem fut rendesen. BFV-ről is kiderült, hogy nem az RTX szar, hanem a program kódja.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák