Hirdetés

2017. július 28., péntek

(#1) shteer

shteer
(Jómunkásember)

Netezős gépbe jó lesz

Eladó Kalor 3 öntöttvas radiátor, 130+ tag | Alessio Polar 17" 4x alufelni szett 55k | Fractal Design ARC Mini R1 mATX ház 11k

(#2) norti

norti
(őstag)

(#3) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Szép-szép, az MSI 1080 Gaming X után kinézetre sok változás nem lesz a gépemben, már ami a kinézetet érinti. :D

*** powered by OnePlus5 & Samsung Galaxy S8+

(#4) Dealer95

Dealer95
(őstag)

Csak ezt a piros színt hagynák el már végre... :(

(#5) KAMELOT válasza Dealer95 (#4) üzenetére

KAMELOT
(PH! félisten)

Átfújod amilyenre akarod! :)

V1200 - SIX CORE - GTX1080 - 4K

(#6) haxiboy válasza Dealer95 (#4) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Ez a védjegyük. Mint a noctuanak a fos bagoly barna

Ha az alkoholizmusnak van határa, akkor én kettős állampolgár vagyok.

(#7) VTom válasza Dealer95 (#4) üzenetére

VTom
(őstag)

Meg ezt egész csömölletes design-t :)
Pl.

(#5) KAMELOT :D Igaz, erre is volt példa, a fehérre festett kártyától az átfestett logo-ig (mert "kifogásoltam rajta") :D

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#8) -Alvin-

-Alvin-
(kvázi-tag)

Hű akkor ez az oldal meg tele van kém fotókkal meg árakkal... :W
[link]

(#9) palacsa válasza Dealer95 (#4) üzenetére

palacsa
(fanatikus tag)

Nem nézegetni kell.

(#10) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Hú, de szép :D 300k körül lesz gondolom. 1080 Ti-ből és ezt az MSI-t venném, ez a hűtés über :K

[ Szerkesztve ]

(#11) KRoy19

KRoy19
(senior tag)

"amelyre a cég TwinFrozr IV hűtésének legvaskosabb változata kerülhet fel"

Az Twin Frozr VI lesz. :R

(#12) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Elferne a gepben. :DDD

══════ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ══════ Ducky Shine 5 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4

(#13) MaxxDamage válasza KRoy19 (#11) üzenetére

MaxxDamage
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

+ 1 ! ;)
RX480 X Gaming is nagyon jó (MSI Twin Frozr VI) csendes és nagyon hűvös! Hajrá MSI :C

L

◄►MSI® K9ND-SpeedSter2►2x AMD® Opteron 2435 (12x 2.6GHz) +Noctua NF-R8R►32GB RAM (8x 4GB DDR2-800MHz)►MSI GeForce® GTX 980 TI Gaming 6G►EVGA SuperNova 850W B2►+Intel® Series 710 SSD 300GB +WD RED 1TB "NaS" 2.5" +HP®TS-H653R DvD-RW ►LG® 42LE4500►LG® V10 "Black" (32GB) (+64GB) + SM E80◄

(#14) bajzal válasza Dealer95 (#4) üzenetére

bajzal
(őstag)

Szerintem szép. Legtöbb gamer (fekete-prios) alaplaphoz illik a színe.

(#15) kisza25

kisza25
(PH! félisten)

2*8pin OMG :Y
azt hiszem vennem kell egy új tápot ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) Giot

Giot
(PH! addikt)

Szépek ezek az MSI kártyák.

"felhőfoszlány-forma fakó lobogók"

(#17) BoB válasza Dealer95 (#4) üzenetére

BoB
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pont hogy a piros a jó, ezért veszek MSI kártyákat :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom. I march for Macragge, and I know no fear!

(#18) Pityu.

Pityu.
(PH! addikt)

Kíváncsi leszek lesz e ciripelős :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19) Joshi válasza shteer (#1) üzenetére

Joshi
(PH! nagyúr)

Az a röhej hogy mostanában az én konfigom is szinte csak netezős, más örülne ha ilyen géppel tudna játszani. :B

[ Szerkesztve ]

(#20) ribizly

ribizly
(őstag)

Akkor ezek szerint itt már drágább lesz a custom, mint a founder's, nem úgy mint a sima 1080-nál... :(
Valami azt súgja, hogy nem fogok 1080Ti-t venni. :DDD

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#21) Pityu. válasza Joshi (#19) üzenetére

Pityu.
(PH! addikt)

Öregszünk,én is utóbbi időben keveset játszok :)

(#22) BoB válasza Pityu. (#21) üzenetére

BoB
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hát én ahogy öregszek egyre többet játszok :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom. I march for Macragge, and I know no fear!

(#23) Pityu. válasza BoB (#22) üzenetére

Pityu.
(PH! addikt)

Én régen játszottam rengeteget :)

(#24) GreatL válasza BoB (#22) üzenetére

GreatL
(tag)

Dettó.

(#25) REIT

REIT
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

1060 Strix-em van 3 ventillátorral, terhelés alatt ez sem halk, igaz 70 fok fölé még nem ment.

Nem tudom elképzelni, hogy ez a kártya halk legyen, sőt egy ilyenre eleve víz kéne ....

"Most már tudom miért sírtok ti emberek, csak én sohasem tudok sírni." - T800

(#26) Pityu. válasza REIT (#25) üzenetére

Pityu.
(PH! addikt)

Egy pohár víz :DD

(#27) laskr99 válasza Dealer95 (#4) üzenetére

laskr99
(őstag)

Tessék:

Sony Ericsson buta telefonok->Sony Xperia X10 Mini->Sony Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2->Oneplus 3T Midnight Black

(#28) Joshi válasza Pityu. (#21) üzenetére

Joshi
(PH! nagyúr)

Néha még rám jön a játszhatnék, pont ezért nem adtam el a konfigomat. A vízhűtés a hobbim volt, de mára az is alább hagyott. :(((

(#29) Pityu. válasza Joshi (#28) üzenetére

Pityu.
(PH! addikt)

Én sosem voltam tuningolgatós,csak vettem egy pár jó cuccot és ment minden a kerékvágásban,de én is most fejlesztettem :D

(#30) tibaimp

tibaimp
(senior tag)

Az MSI-nek ez a típusú hűtése szintén lekapcsolja a ventiket, ha a vga nem dolgozik, pl.: netezés közben?
Hasonlóan a Giga meg az Asus-hoz (lehet a többi gyártóé is)?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#31) Astroboy válasza laskr99 (#27) üzenetére

Astroboy
(tag)

Oszt' a dzsungelben nem veszi észre az ellenség a laptopodat.....csak téged lő le :DDD

"Nincs is jobb kutyaeledel Pedigree Pálnál" - idézet: özv.Pedigree Pálné

(#32) Leslie_K.

Leslie_K.
(tag)

Nagyon szép lett ez a kártya is és be kell ismernem, a TWIN FROZR VI-nál halkabb, illetve hatékonyabb léghűtéssel még nem találkoztam VGA-n.

(#33) Pityu. válasza tibaimp (#30) üzenetére

Pityu.
(PH! addikt)

Nekem az rx480 on terhelés nélkül kussban van :)

(#34) carl18

carl18
(fanatikus tag)

Brutális lesz, biztos kap elég szép gyári tunningot! :DD

A globális felmelegedés oka az amd processzor. XD

(#35) NandorHUN

NandorHUN
(őstag)

Csak április közepén jön? :/ Elég sokat kell rá várni.

Azért árára is kíváncsi vagyok, elvileg 700 dollár lesz a 1080Ti, 1080 meg majd lecsúszik 500-ra.
Ez a változás kíváncsi vagyok mikorra ér Magyarországra, mert itt a sejtésem az, hogy első körben kereskedők nem fogják csökkenteni semmivel az 1080 árát csak 1080Ti-t fogják annyiért árulni amihez még van pofájuk :D

[ Szerkesztve ]

(#36) takacsbotond válasza tibaimp (#30) üzenetére

takacsbotond
(őstag)

Igen! :K

Ki mint web, úgy adat.

(#37) b. válasza NandorHUN (#35) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Akkor az 1070 is megy le, az az ami számomra érdekes lehet :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#38) NandorHUN válasza b. (#37) üzenetére

NandorHUN
(őstag)

Igazából én is erre hajtok.
Jön a 1080Ti, AMD RX 580/590, nyár elején a Vega.

Pont azért drukkolok, hogy minél hamarabb jöjjön mind piacra, mert akkor 1-2 hónap és mostani 1080 és 1070 ára is esni fog nem kicsivel.

Nyáron meg már új VGA-t szeretnék a gépembe.

(#39) energy4ever válasza -Alvin- (#8) üzenetére

energy4ever
(őstag)

Nemis tudom, kicsit ferden lett odavagva a "Ti" felirat, nem? kep

(#40) DeSanto válasza energy4ever (#39) üzenetére

DeSanto
(őstag)

Dehogy is... ;]

(#41) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

A 2.5 slot az már 3, mert mellé nem tudok egy fél kártyát beépíteni. Az előd 1080 csak 2-t igényelt. SLI-ben már semmire nem marad hely mellette, se hangkártya, se más.

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#42) laskr99 válasza Astroboy (#31) üzenetére

laskr99
(őstag)

Simán :D. Amúgy nagyon szépek ezek a camos Msi termékek. Mondjuk a sima helyett ezt a 1060-at venném de itthon nem kapni.

Sony Ericsson buta telefonok->Sony Xperia X10 Mini->Sony Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2->Oneplus 3T Midnight Black

(#43) TTomax válasza Dr. Akula (#41) üzenetére

TTomax
(PH! nagyúr)

Ennek az elödje a 980Ti volt,a 1080ra persze nem kellett ekkora hütés.Ilyen fogyasztásu kártyákat nem is engednék 3slotos hütés nélkül,mert 300Whoz a 2slotos hütés kevés.Aki meg SLIben gondolkodik az minimum AIO,de inkább viz,akkor meg rögtön egy slotos lesz.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#44) qantum

qantum
(őstag)

Nekem bejön az msi, jó kártyákat csinálnak.

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#45) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Brutális az a kártya azzal a vaskos hűtéssel. :)
De nálam kimarad, nyár végén tervezek csak újra gépet venni, addig sokat alakulnak az 1070/80, 580 árak is. Nem kell már ilyen drága kártya, alig játszom.

tailor74

(#46) Balika911 válasza tailor74 (#45) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

580-at most 20-25 ezer között is látok az aprón, pár hónap alatt nem megy az sokkal lejjebb szerintem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) Dr. Akula válasza TTomax (#43) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

A 980Ti csak a neve végződésében volt előd, de azóta kijött az 1080 ami átvette tőle a konzumer csúcskártya címet, tehát az az előd.

Régen is 300W volt egy csúcskártya, mégis elég volt r a 2 slotos. Csak akarás kérdése. Lehet rá hosszabb bordát is tenni, ott nem foglal slotot.

Vizet csak az akar, aki szeretné ha szétfolyna a gépében, és megnehezíteni a kártyacserét.

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#48) Balika911 válasza Dr. Akula (#47) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Plusz régen nem voltak ilyen magasak sem a kártyák, most meg simán jönnek ezek a 13-14 centis szörnyek, nagyobb ventilátorokkal persze.

(A 1080 Ti-nek amúgy nem 300 W a TDP-je, hanem 250. Jó, ha valaki megtuningolja, akkor lehet van értelme 300-ról beszélni, nem tudom.)

[ Szerkesztve ]

(#49) GAI válasza Dr. Akula (#47) üzenetére

GAI
(senior tag)
LOGOUT blog

A mindenkori aktuális generációban lévő Titan-leszármazott Ti-kártyák sorát folytatva (780Ti -> 980Ti -> 1080Ti) ez a kártya a 980Ti utódja. Ezen nem változtat az, hogy az 1080 előbb jelent meg.

A slot-parát nem nagyon értem, nagyjából 10 éve nincs a VGA-n kívül más kártya a gépemben (amióta a VGA-k képesek HDMI-n keresztül digitális hangjelet kiküldeni).

Azzal viszont egyetértek, hogy a vízhűtés csak egy nagyon szűk réteg igénye, akik a (vélt vagy valós) előnyeiért cserébe hajlandóak bevállalni a sokkal magasabb árat, macerásabb szerelést és karbantartást. A többség jobban jár egy minőségi léghűtéssel, amilyen ez is.

(#50) TTomax válasza Dr. Akula (#47) üzenetére

TTomax
(PH! nagyúr)

A 1080 a 980utódja a 1080Ti pedig a 980Ti-é.Jó lenne végre ha mindenki felismerné hogy itt teljes generációkban kell gondolkodni,nem szimpla termékekben.Ugy mint ahogy a 780Tiböl és a 980tiböl is a 3slotos megoldások voltak a jók, igy itt sincs ez másként,a két slotos megoldások "régen" is hangosak voltak most is azok lesznek.Néha ugy csodálkoztok dolgokra mintha ujdonságok lennének. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.