Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz mad823 #20 üzenetére

    Én egy Samu F6100 butatévét váltottam, sajnos csakis a képméret miatt.
    Tizen talán most van 5.éve a tvken.
    Azt nem tudom, hogy fut e az első szériákon, viszont ha telepítve van miért ne indulna el később?!
    A szoftverfrissítést kikapcsolod és csókolom.
    Mondjuk én nem is netezek a tv-n.

    #21 BenceS
    Márpedig a 2018-as 7503-ra és valószínű a 7303-ra egy samu nu7652 (ez volt nálam), a 2019-es pus7304-re egy jóval olcsóbb ru7402 és felfelé vagy lg um7400 is már köröket ver használhatóságban(user experience) és fürgeségben.
    Sony XG8 és Mi TV 4S viszont elég fürge fürge
    A philips távkapcsolóról ne is beszéljünk...
    Szemèly szerint elismerem az Ambilightot, de az emberek nagyrészét nem érdekli.
    Esti tévézéskor mikor alacsony fényerő kell, már zavart és persze külön kell állítani a kép fényt és az Ambi fény erősségét is.

    A médialejátszót megértem, hogy fontos valakinek bár nekem egy generált igény. Amit leakarok játszani arra ott az Airplay2 ios-ről, windowson a Widi vagy szükség esetén a HDMI.
    Ha már pendrivera rámásolom a filmet, a géppel is össze tudom dugni vagy vezetéknélkül kiküldeni a képet.

    Nagy örömmel ugrottam a droid tvnek de annál jobban kiábrándultam belőle a konkurens OS-ek mellett.

    Idei tv-k szintén Android9-el jönnek meglátjuk mit reszelnek vagy mit tudnak droid10-el később.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák