Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hisztogram

    aktív tag

    válasz Hennet #47 üzenetére

    konyvet is csak egyet tartasz, mert csak a helyet foglalja?
    sztem egy ilyen konnyebben elfer a taskaban mint a Haboru es Beke nyomtatott verzioja...

    Az biztos, de nem is a könyvvel vetettem össze hanem a tablettel. Az olvasóról meg kiderült azóta, hogy csak a belépési díj olcsó:)

    @Retek Ennyi erővel a papír alapú könyv és a tablet is egymás közeli helyettesítői.
    Mármint a tablet helyettesítője a könyvnek és még tud sokegyebet.

    Kihalnak? Nem mostanában, elhiheted. Az e-inkben rengeteg potenciál van.
    Én is bízom a technológiában de magukban az e-readerekben nem. Szinte biztosra veszem hogy előbb utóbb mind (majd mind) kvázi teljes értékű tabletté növi ki magát.

    Ne haragudj, de nekem kezd nagyon úgy tűnni, hogy nem vagy teljesen képben a dolgokkal. Keversz dolgokat rendesen. Az meg, hogy (bár a te véleményed akkor is elég fura) a Kindle olvashatatlanul sötét lenne
    Mint írtam már a 3. generációs Kindle-el is lehetett már netezni. Már amennyire az e-ink technológia engedte.
    De PH olvasásra lehet használni csak 1-2 dologról kell lemondani. A fizikai qwerty-s verzióval meg egész jól lehet jegyzetelni. Alapvetően ott rontod el, hogy egy kalap alá veszed a tableteket és az e-könyv olvasókat.
    Nem ugyanarra való a két eszköz.

    Jajaja, azt akartam írni, hogy az internet is milyen felemásan működik. Azért veszem a kettőt egy kalap alá, mert mind a kettő "tábla" formátumú tartalomfogyasztásra szolgáló eszköz, s a pucér ebook csak a szemkímélő kijelzőt tudja megklönböztetésül felmutatni. Nemcsak én mondom ezt, a Kindle sem puszta ebook olvasó már: twitter, facebook, böngésző stb: muszáj volt zárniuk a rést amivel a filléres tabletek többet nyújtottak. Nem kell nekem kevernem őket, összenő a két eszköz magától is.

    [ Szerkesztve ]

    ////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

  • Hisztogram

    aktív tag

    válasz Hennet #51 üzenetére

    Vettem észre. Bonne soirée

    ////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák