2019. augusztus 17., szombat

(#1) syberia

syberia
(addikt)

Fogadni mernék, hogy sokat nem változtattak az elektronika alapjain, mert az az első generációs Leadex tápjaikban is kiválóan szuperált. Már azok is tudták a kapcsolható félpasszív üzemmódot, kíváncsi vagyok a újdonság miben fog megnyilvánulni, az új sorozatnál. :)

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#2) Sinesol

Sinesol
(addikt)

A Leadex széria került az Evga tápokba is, ahol kiderült, hogy a tesztekben válogatott példányok szerepeltek, a valóságban viszont közel sem voltak olyan jók, ugye?
Ezek után valahogy nehéz megbízni a gyártó termékeiben...én inkább maradnék a Seasonicnál, vagy a Corsair tápoknál..

[ Szerkesztve ]

(#3) Graphics válasza Sinesol (#2) üzenetére

Graphics
(félisten)

Hát én erről sokat nem hallottam, de a Corsair nem gyárt tápokat... :)

(#4) Beretvás válasza Sinesol (#2) üzenetére

Beretvás
(addikt)

És milyen érvel maradnál a Corsair tápok mellett? Mert ők ugyan nem gyártanak tápot csak gyártatnak.. :C

Battlenet: Nightbreaker#1234/ Steam id: Beretvás

(#5) --ka válasza Sinesol (#2) üzenetére

--ka
(aktív tag)

Így volt. De ott az EVGA volt a hunyó; közvélekedés szerint. (A túlterhelés védelem nem volt rendben. Ha extrém módon nem terhelted túl, akkor minden értéke kiváló volt.)

(#6) Sinesol válasza Beretvás (#4) üzenetére

Sinesol
(addikt)

@Beretvás

Tudom, hogy a belsőt nem ők gyártják, de magát az eladott készterméket ők állítják össze, tehát nem teljesen hibás azt mondani, hogy maradok a Corsairnél. Pl. azt nem mondhatom, hogy minden CWT beles táp jó, viszont azt mondhatom, hogy minden CWT beles Corsair jó minőséget képvisel.

[ Szerkesztve ]

(#7) Beretvás válasza Sinesol (#6) üzenetére

Beretvás
(addikt)

Ez nettó hülyeség....

(#8) Sinesol

Sinesol
(addikt)

Miért lenne hülyeség? Ugyanigy telóknál is terméket értékel az ember, miközben valós gyártó alig pár darab van.

Oké, itt is van, aki saját maga gyárt, van aki oem cuccot használ alapnak, de mindettől függetlenül maga a késztermék az, amit értékelsz. Maga a brand képvisel egy minőséget, attól függetlenül, hogy saját maguk gyártanak, vagy csak átcimkéznek.

[ Szerkesztve ]

(#9) Beretvás válasza Sinesol (#8) üzenetére

Beretvás
(addikt)

Persze, szerinted minden ami nagy nevek alatt fut csak tökéletes lehet? Hol élsz te amúgy? :W

(#10) thedioda válasza Sinesol (#8) üzenetére

thedioda
(csendes tag)

Ki kell ábránditsalak edig több 1000-1200w os döglött corsair tápot látam mint másik gyártoktol öszesègèben.

"A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait."

(#11) Beretvás válasza thedioda (#10) üzenetére

Beretvás
(addikt)

Nem érted te sem..:D Lényeg a név..:D De ne etessük tovább a Trollt..:D

(#12) Cobra.

Cobra.
(őstag)

Pont a Corsairt példának felhozni nem volt a legjobb választás :)

(#13) schwartz válasza Beretvás (#11) üzenetére

schwartz
(addikt)

Ha o trollkodott (bar en nem ugy latom) akkor te mi muvelsz?

(#14) Beretvás válasza schwartz (#13) üzenetére

Beretvás
(addikt)

Nem úgy látod mert te sem értesz sokat hozzá ezek szerint. Én kérdeztem tőle valamit erre nettó bullshit jött rá. Erre jösz te is fojtatni. :C

(#15) Tetsuo válasza Sinesol (#6) üzenetére

Tetsuo
(tag)

Egyetértek, mármint a logikáddal. A konkrét márkákat nem ismerem.

(#16) Balu77 válasza Sinesol (#2) üzenetére

Balu77
(senior tag)

Valami hasonló sztorira emlékszem én is, de valami olyasmi rémlik még hogy a bronz fokozatú tápoknál volt csak ez. A jobb gold-oknál nem volt ilyen gond. Nekem pl. evga van és ott figyel rá a 7 év gari.

izé

(#17) Sinesol válasza Beretvás (#9) üzenetére

Sinesol
(addikt)

Ezt senki sem allitotta, maximum te érzel görcsös kényszert, hogy belemagyarazd. A Corsair és a Seasonic tápokrol volt csak szó, ezen gyartók termékei pedig általában igencsak jó helyen végeznek a teszteken minden tekintetben.

Jah és olyan szó nincs, hogy “fojtatni”, maximum folytatni lehet valamit.
Nem vagyok egy nyelvtannaci, de az ly és a j felcserélése azért elég ordas, csúnya hiba.

[ Szerkesztve ]

(#18) hemaka

hemaka
(nagyúr)

A speckók alapján korrekt darabok lesznek.

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#19) YellowFlash

YellowFlash
(tag)

A 850W-osnál 550W van írva kombináltra.

Redmi Note 5 Pro

(#20) schwartz válasza Beretvás (#14) üzenetére

schwartz
(addikt)

Hetfo reggel suli. Radfer... Majd kedden, folytatjuk. fojtatjuk...

(#21) Akula

Akula
(senior tag)

Super Flower? Most hallok róluk először. De az, hogy japán cuccokkal szerelik és 7 év garit adnak, mindent visz :R

az erő legyen veled!

(#22) alvaro válasza Sinesol (#17) üzenetére

alvaro
(senior tag)

Dehogynem lehet fojtatni. Megbízol valakit, hogy nyakra mért erős szorítással nyírja ki a delikvenst.

(#23) schawo válasza Beretvás (#4) üzenetére

schawo
(titán)

Vannak olyan CWT belsők, amit csak a Corsair részére készítenek, más nem kap belőle (custom design). Szóval lehet külön tekinteni a Corsairt attól, hogy nincs saját táp gyártósoruk.

[ Szerkesztve ]

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#24) Zotya84 válasza Akula (#21) üzenetére

Zotya84
(őstag)

Akkor most a) nagyon fiatal vagy, esetleg b) egy évtizeddel ezelőtt nem nagyon foglalkoztál számítástechnikával. Ugyanis oly 2005-2010 között volt egy időszak, amikor voltak nálunk is kaphatók a termékeik, mind házak, mind tápok. És nem is voltak rosszak. Még elég sok tápjukról tudok, amik azóta is viszik a rájuk bízott, azóta többször átépített gépet - köztük a sajátomat, igaz az egy kicsit komolyabb táp volt akkoriban a maga félmodularitásával, és jó ventiszabályozásával, már ~12-13. éve hajtja a gépem – és csak a hatásfokbeli lemaradása okán tervezem lecserélni.

De voltak az olcsóbb tápjaik (Atlas széria), még azok közül is sokkal találkozom. A válságosdi kitörésekor elszálló forintárfolyam hatására úgy megdrágultak a termékeik, hogy a komolyabb forgalmazók leépítették a gyártót, mert egyszerűen nem volt tovább rájuk kereslet a megemelkedett árak okán, amikor már "800W-os" Mercury tápot lehetett kapni hatezerért...

(#25) Chepany

Chepany
(őstag)

Má' megint túl magasról indulnak teljesítmény alapján. Má' megint szóvá kell tegyem. Má' megszokott. Mindkettő.

(#26) TeeBee73 válasza Chepany (#25) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

...Má' újra le fognak szólni, mert "kisebb tápokat nem éri meg csinálni, ez meg kussban van egy átlag gamer konfig alatt, terhelés alatt is." ;]

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#27) Akula válasza Zotya84 (#24) üzenetére

Akula
(senior tag)

ááá, a mercury-t ismertem :)

az erő legyen veled!

(#28) SEB111 válasza hemaka (#18) üzenetére

SEB111
(csendes tag)

Azért beharangozó alapján korrekt daraboknak néznek ki :R

Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat.

(#29) Parano1d válasza Zotya84 (#24) üzenetére

Parano1d
(tag)

Azért szép számmal jelen vannak az utóbbi évekbenis a táp piacon. Azon kívül a Leadex széria kiváló hírnévnek örvend. Na persze nem is az olcsó kategóriában kell keresgélni ezeket a tápokat.

(#30) lacc984

lacc984
(csendes tag)

Ha Hitler tanár úr végigolvasná a hozzászólásokat, pár embert megbuktatna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) Kopi31415 válasza Sinesol (#17) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Mondjuk pont van olyan szó. Ugyanis megfojtatni meg lehet az asszonyt, de azt nem nagyon lehet folytatni.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#32) Th3Ac3

Th3Ac3
(tag)

Nekem Leadex II-m van de kegyetlen halk és nem volt rá semmi panasz az elmúlt 2 évben. Csodálom ezt a sok finnyáskodást a kommentek között, a Super Flower igenis szuper márka a tápok között. Inkább a sokszor felemlegetett Corsairtól tartanám távol magam mint ettől.

(#33) SyMbioTe válasza Th3Ac3 (#32) üzenetére

SyMbioTe
(addikt)

Kevésbé ismert, pedig valóban jó minőséget képviselnek. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.