Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz ladapower #114 üzenetére

    Ez a több dologban gyengébb szubjektív.
    QI: jó dolog, de én csak akkor használtam, mikor a samsung hazavágta a pitével a telót(sot 6h vs 2h), pedig van töltőpad a kocsimban gyárilag. Pite elött talán 2x kapcsoltam be, mert nem volt rá szükség, hisz bírta a telefon(most jelzem készüljetek fel, pár frissítés után/új modellnél butít a samu, ezt nem én találtam ki, de tapasztaltam). Asszony Poco telefonja 4 napig bírja, az S9 2 napig, pedig a Poco-t használja többet. Minap mondta, hogy nincsen elájulva az S9-től és inkább a sziamiaut használja.
    IP68: nem fürdök és nem úszok a telóval, mosogató szivacsnak sem használom. Az LG G4-esem 5 éves, a mai napig hibátlan. Levehető hátlap, esőben is használtam. Akkor miért is akkora varázs az IP68? Ez meg ip53, nekem mindenre elég.
    Sztereo hangszóró: az utcán szaladgáló dígók jutnak eszembe, akiknek szól a telóból a dajdam....egy játékot sem töltöttem le telefonra(ha kell van xbox), videót sem 6 coll-on nézek, hanem 55-ön.
    Wifi ax: 2 megás nálunk a lakóparkban a net....elég elszomorító, de ez van. 100 éves dinamóval is jön a teljes sávszélesség.
    Jobb ujjlenyomatolvasó: pont az S10e tesztben olvastam, hogy nem....
    Sd bővithetőség: 128gb mire nem elég...jó persze ha naponta veszel fel 4k-ban 3x 30 percet, akkor kevés. 32gb-t nem tudtam telerakni(és van ebben is, csak a huawei féle hülyeség)

    One UI: erre nem írok semmit, mert csak káromkodnék......volt részem benne az S8+-ban...előnynek semmi féle képpen nem írnám.

    De hogy írjak kontrát is: gcam nem lesz p30-ra, nem jobb a kamera, de nem is rosszabb, nagyon kicsi már a különbség a felső szegmensben. 4k 60 fps....még fhd/60fps-t sem használok, mert sok mindenen nem fut le rendesen.

    S10 kontra: exynos! Ennyi. Euba jó az, csak az sd verziós lehagyja szépen. Láttam tesztet, ahol p30pro vs s10+ volt sebesség teszten, de a samu gyorsabb volt 6 másodpercel...mármint az snapis, az exy os nem lett volna az(cseszi is sokak csőrét)
    De ez mind szubjektív és tudom sokaknak sokkal jobban tetszik a samsung. Ezért színes a piac, lehet választani. De tudok sok olyan emberről, aki dobta a samsungot, én is.......

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Új hozzászólás Aktív témák