Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz dancskaa #584 üzenetére

    Annyira én most nem ismerem a szolgáltatói árakat, főleg a magentáét, mert én éppen most szabadultam onnan el. Persze ízlések és pofonok, illetve kinek milyen a tapasztalata.

    Lehet azért nagyjából hasonló áron, valamive drágábban jobb telefont venni. Főleg ha körülnézel még egy kicsit a kínai piacon, ami magyar terjesztést is kap/kapott, pl.: Xiaomi. Más kérdés mondjuk a garancia, meg hogy egyes szolgáltatói készülékeknél jóval erősebb hardverrel is vannak problémák, meg néhányat túl is értékelnek. Én legközelebb egy másik telefonom váltom tavasszal. Annál erősen gondolkozom, hogy Huawei, Xiaomi vagy a BB Passport felé húzzak. De ez már más kérdés. Árban és tudásban amúgy hasonló keretek között, de pl. Passport -ról említve látható, hogy más felhasználásban.

    Huawei -re elég jellemző, hogy magasabb áron indít, szerintem most már jóval elérhetőbb az ára, 87 talán nem rossz érte újonnan.

    Nem nagyon szeretek ajánlgatni, mert én elfogult vagyok. Van egy ilyen téma, amiben lehet ebben tanácsot kérni, de én ritkán járok oda, mert mások is elfogultak az általuk használt, kedvelt márkával kapcsolatban. Ezért fogalmaztam inkább így, igazi konkrétumok nélkül.

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz dancskaa #584 üzenetére

    Ha részletre veszed meg a T-nél, akkor ár/érték arányban nemigen. A legjobb konkurens a G2 de az általában drágább, meg nekem kevésbé is tetszik...

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák