Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tompie

    őstag

    válasz kopidu #505 üzenetére

    Nekem sem a zsebemben fog összekarcolódni :) ,hanem ha ide-oda lerakom, egy jó minőségű jól feltett fóliát meg senki nem vesz észre :D

  • #86973952

    törölt tag

    válasz kopidu #505 üzenetére

    Egy jó minőségű fólia nem ront a kinézetén. GG3 -at amúgy még a porszem is megsérti, ezt tapasztaltam. Hátlap az elég hamar olyan lesz mint egy fakó üveg, ha valahova leteszed vagy csak szimplán zsebben, táskában tartod, sajnos. Viszont tokot én is szoktam tenni rá, ha olyan körülmények között vagyok, mivel nem akarom tartogatni a magasban, mint egy hímestojást, hogy nehogy bezúzódjon az egyébként szép, de amúgy nem praktikus hátlap. Legutóbb sarokra esett (egyébként nem szoktak esni nálam a telefonok, de előfordulhat bárkinél), elég csúnyán nézett ki a tok utána, ilyenkor jól jön. Ettől függetlenül viszont nekem sem jönnek be a tokok, nekem is rontja a szépérzékem, ormótlan lesz tőle a telefon. Persze megint más egy Snow által mutatott hátlap.

    Egyébként a gyári előlapi fólia az nem minőségi, inkább kuka.

    Elsősorban az ő esetében nem a szépérzék miatt kell különböző védelem, hanem azért, mert olyan mint ha mind a 2 oldalon lenne kijelzője. Egy betört hátlap viszont nem csak nem szép, de nem is praktikus, sőt nem is olcsó.

    Nekem is jobban tetszik minden nélkül csak nem lenne rossz még 1-2 év múlva is használni munkára. Anélkül, hogy költségekbe verném magam, főleg a nem cserélhető hátlap miatt. :D Én nem azért veszek telefont hogy mutogassam milyen szép, hanem hogy használjam és ne kelljen cserélnem belátható időn belül.

    Természetesen mindenki úgy használja a telefonját ahogy akarja, de ellentétben egy átlagos hátlappal szemben ennél nem túl jó, ha nincs védve. Ráadásul sajnos a hátlapi kamera sincs védve normálisan (pl. egy használható peremmel körülötte vagy valami), ha leteszem valahova. Sőt, inkább még ki is áll a hátlapból :D

Új hozzászólás Aktív témák