Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz HUTCHDB #28053 üzenetére

    Én három hete párhuzamosan használok egy Galaxy Note-ot valamint egy One X-et. Vehetnék egy One-t/S4-et, de mindig a tavalyi csúcsot veszem meg. Samsung rootolt, kipucolt, ez rengeteget számít, HTC-n is sokat dobna, de ugye ez nem lehetséges, mert ugrana gari... A Note leváltására vettem a HOX-ot, de nem vagyok meggyőzve, bármennyire is vágytam rá. A One X csodálatos, kívül - belül, de kicsit nehézkes használni a Note után. Üzemidő ott sem volt acélos, itt pláne nem az. De a minőségérzet az, ami kiemeli ezt a mobilt a többi androidos közül. (külső+sense) és lassan úgy döntök, hogy inkább kevesebbet fog bírni, de a tajvani gép marad, mert megdobogtatja a szívem, amikor ránézek, kezembe veszem, használom. Van külső akkumulátorom, szóval az útközbeni töltés is megoldott. Ugyanakkor elhiszem, hogy az s3-mat preferálod, mivel nyers használhatóságban jobb, ezt el kell ismerni. Nekem viszont számít a körítés, így maradok a HTC-nél, most a HOX, jövőre pedig a One. :R

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák