Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Fryskitt #90 üzenetére

    Nem olvass már vissza egy picit... Hogy mit írtam, vagy csak írtál valamit...
    Pont én írtam, hogy nagyon nem éri meg az árát, meg hogy nem egy jól sikerült darab, ez kimaradt...

    Utánanéztem, csak sajnos szar volt a cikk, elhitette, hogy azért megy, attól mert Atom.

    Persze a cikk volt rossz, mert úgye átolvastál 4 - 5 szakmai cikket, mielőtt megvetted... Sztem szakmaisságról ne nagyon beszéljünk itt...

    A HP-s fiúkhoz meg csak annyit, hogy a múltkori találkozásunk alkalmával azt gondoltam, komolyan érvelsz, de most, hogy MINDEN HP terméket istenítesz, már látom, hogy a rajongói klub tagja vagy, ami persze nem baj, csak nem túl szakmai.

    Hmmmm olvass vissza egy picit....

    Az ellenvéleményeket meg leginkább te viseled rosszul, miközben a magyarokat értékeled, miközben jól leléptél innen.

    Gondolom ez most a fekete bárány kategóriája, Leléptem, miért téged odakötöztek, na erről beszéltem...

    De nem akarok új vitát kezdeni (mert értelmetlen).

    Akkor miért nyitottál?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák