Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajthabalazs

    senior tag

    válasz Daywalker #8 üzenetére

    Nem csak az Asus Transformer, ott van a többi hagyományos PC gyártó is a sorban: Acer Iconia, Samsung Galay TAB, Toshiba Folio, és persze az új gyártók, HTC Flyer, Motorola Xoom, Archos 101. A HP feladta, de marad még minőségi termék bőven Android alá.

    Az Acer Happy pedig elhozta az Androidot az x86-ra. Egy C50-esen, E350-esen vagy ION2-n dual-bootos Android-Win7 gép megfelelő csatlakozási lehetőségekkel a felhasználók nagyrészének minden igényét kielégítheti, ha a két platform közt az adatokat kellően transzparens módon tudja mozgatni, akár lokálisan, akár weben/felhőn keresztül (naptár, kontakt-lista, dokumentumok, böngésző history, kedvencek...).

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz Daywalker #8 üzenetére

    És mi a válaszod a közösséggel kapcsolatos felvetésemre?

    Félre ne érts, nem vagyok droid buzi, nagy megelégedettséggel használom az iPadet (2 droidos tella mellett ;] ), de az android nyíltsága iszonyú jó. És a Canyogen Mod-osok tényleg brutál felületet tesznek hozzá, de a CM csak példa, annyi van, mint égen a csillag.
    És ne mondd azt, hogy a hangerő fel és a bekapcs gomb egyidejű nyomása akkora feature, hogy egységsugarú júzer számára elképzelhetetlen. Igenis, egyre többen és többen jönnek rá, milyen egyszerű ez. Csak más szemlélet kell hozzá, de nem kell ebbe születni, én se tettem, és mégis jól elvagyok, pedig véletlenül sem dolgozom ezen a területen.

    Hiszed vagy nem, legalább annyi ember kapcsolja ki vagy cseréli át másra a samus TW-t, mint aki out of the box használja.

    És nem, nem kéne ezt az egyszerű cikket rétestésztára nyújtani, de lehetne róla még úgy írni bőven, hogy az ne legyen izzadtságszagú.

    Ettől függetlenül Ti vagytok (ez a "tok" lemaradt az imént :) ) magasan az elsőszámú tech oldalam.

    [ Szerkesztve ]

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák