Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) simonzé

simonzé
(addikt)

Várni kell egy kicsit a vásárlással. Biztos, hogy két-három hónap múlva ár-érték bajnok lesz ez a cucc.

I don't fit in. I fit out.

(#2) Sidaries

Sidaries
(őstag)

Szerintem az Amd üzletpolitikája teljesen egyértelmű. Mint mondták is régebben, a régi cuccok lesznek a belépők, az újak a Hi-techek. A Throughbredet átnevezték Thortonnak ahogyan a 8500-ös Redeont 9100-ra. Ezek szerintem egyértelműen Throughbredek.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) Füles válasza Sidaries (#2) üzenetére

Füles
(tag)

Valahol olvastam, hogy ezek a Barton magos procik, lefelezett cache-sel.
A'la Intel Celeron...

(#4) Sidaries válasza Füles (#3) üzenetére

Sidaries
(őstag)

Akkor selejtes Barton. Szerintem alapvetően mindegy. Annyra nem gyorsabb a Barton, hoy megérje róla vitát nyitni. Bár ha valahogy engedélyeztetni lehetne azt a + cachet? :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#5) xuldar válasza Füles (#3) üzenetére

xuldar
(őstag)

Attól függ, melyik cerkára gondolsz...
Amúgy meg pontosan erről van szó a TBred-nél is, fele annyi cache van benne, mint a Bartonban. Helyesebben a Bartonban van 2x annyi. Szerintem itt semmi butítás nem lesz, egyszerűen csak alsóbb árkategóriába csúszik a TBred, és új nevet kap.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6) fLeSs

fLeSs
(nagyúr)

én arra vagyok kíváncsi , hogy az órajelet tovább fogják-e tudni növelni , vagy marad a max 2250MHz(2800+) . mert ha igen , akkor szeretni fogják a tuningot , mint a mostani TBred-B prockók :))

(#7) Hun'reeth válasza Füles (#3) üzenetére

Hun'reeth
(őstag)

Én is ezt olvastam, sőt egész pontosan azt, hogy gyárilag letiltják a fele cache-t, amit esetleg egy kis barkácsmunkával vissza lehet állítani. (Vagy nem :D)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#8) bdav válasza Hun'reeth (#7) üzenetére

bdav
(őstag)

könnyen leeht hogy ezek tényleg a selejtes bartonok lesznek, mivel elég gáz a bartonok kihozatali aránya (sok a használhatatlan a legyártott cucc közül). Ekkor inkább nem érdemes kísérletezni tuninggal (meg barkácsolással se :) )

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#9) gericooper

gericooper
(aktív tag)

meg a kd7 legújabb biosa is tudja a thortont. tegnap frissítettem.
:)

Olympus C760 dig. fényképező eladó + 128 Mb xD + vízhatlan hordtáska hozzá

(#10) JulWCZar

JulWCZar
(senior tag)

Nem biztos hogy selejtes bartonok lesznek. Ha a piacnak nem kell annyi barton, akár hibátlan példányokban is kikapcsoltathatják a cache felét.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.