Hirdetés

Aktív témák

  • BlackWoOd

    aktív tag

    Hát, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem a videokártya-témánál sokkal jobban bántja a szemem 2 dolog:

    1.: Mi a bánatnak kell keverni az USB 1.1 és 2.0 csatikat valamint a FW 400 és 800 csatikat? Aki Mac-et vesz az vagy alapbeállítású felhasználó, aki nem fogja vágni ránézésre, hogy mit melyik csatiban célszerű használni (pl. egér az USB2.0-ba, külső TV-modul az USB 1.1-be). Szerintem ez egy kicsit a legendás Mac felhasználóbarátságot picit megnyúvasztja.

    2.: Duál procis brutálgép, adja magát video- és kiadványszerkesztésre. Erre beledobnak viszonylag kevés mem-et + 1DB vinyót. Azért senki ne mondja, hogy túl nagy megerőltetés lett volna valami RAID-et összehozni 2 SATA vinyóból, vagy ha már az üzembiztosság miatt parázunk, akkor 2 vinyó a cuccnak (videovágáshoz nem elég 2 floppy-meghajtó, asszem...).

    Összefoglalva: nekem kicsit úgy tűnik a dolog, hogy almáék kicsit az ''x86 kompatibilis folyóval'' együtt akarnak csordogálni... :(

    Ami szerintem ütős lesz, az a hűtőrendszer. Nem emlékszem olyanra, hogy Apple-ék túl nagy marhasággal jöttek volna elő. Szerintem lesz mit tanulni a G5 duál hűtéséből (jól átgondolt tervezés, minőségi alkatrészek, esetleg egy raklap kreativitás és mérnöki lelemény?).
    Remélem, ilyet tudunk reagálni: :C és nem kell ilyet :t vagy ilyet :Y

    < ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

Aktív témák