Aktív témák
-
FreeM
aktív tag
Ez a dolog (legalább) 2 sebből vérzik:
1. ha így is lett vonal ahogy írod, senki sem kényszerítette volna őket, hogy a DDR2-t rakják rá, az megmaradhatott volna másra. Ráadásul minek raknának rá egy sokkal drágább cuccot, ha nem is működik vele.
2. a DDR2-t továbbra sem lehet ''DDR1 üzemmódban'' használni, így már csak emiatt is bukik a dolog. -
FreeM
aktív tag
Márminthogy hol? Ha az NV35-re gondoltál akkor az nem jó, mert egyrész nem készült olyan kereskedelmi forgalomban kapható kártya, amelyre DDR2 memóriát raktak volna (maga az NV35 tudja ugyan kezelni a DDR2 memóriákat is, de DDR1-el is a legnagyobb sávszélességet nyújtja az összes kártya közül, ráadásul a DDR1 jóval olcsóbb, így nincs sok teteje DDR2-vel készíteni kártyát), másrészt olyan nincs, hogy ''a DDR2-es memóriák DDR1-es üzemmódban'' mennek.
Az NV30-as kártyákon valóban DDR2-es memória van, és az DDR2-es ''üzemmódban'' is működik (tekintve, hogy másképp nem is tud).
Egyébként az NV38 256 bit-en éri el a memóriát.
Aktív témák
Hirdetés
ph A The Inquirer szerint biztosra vehető az NV38 grafikus chip októberi debütálása.
- Milyen NAS-t vegyek?
- Apple asztali gépek
- Tényleg megbüntette az Apple-t és a Metát az EU, jön a megtorlás?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Politika
- Micro Four Thirds
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hobby rádiós topik
- Musk, X, a deepfake-törvény és a szólásszabadság
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB Zalman S2 TG Zalman 500W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB AIO Enigma XL Seasonic 650W
- Az összes minőségi RTX GAMER laptop megtekintéséhez nézzen be hozzánk! Eredeti licencek, antivírusok
- HDMI 2.1 8K 60Hz - 10 méter hosszú
- iKing.Hu - Google Pixel 9 Pro XL - Hazel - Használt, karcmentes
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest