Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Aktív témák

  • guest

    veterán

    hm a DTK-ban azt is mondták hogy az ECS már régen megoldotta a problémát mert hát azok a hírek egy kicsit régiek ill azért ott se birkák az emberek hogy ne tudja gyárilag beállítani a felhúzóellenálás értékét.

    Persze vegyétek csak nyugodtan 2-szer annyiért valami via-t azt szívjatok a via4-1 el nagyokat egéségetekre :))

    Én több mint 3 éve használok egy cel266---->450 en tehát én ha ezt lecserélem egy XP 1500 gondolom meglesz a sebességem és nem fog érdekelni +2-5% tuning meg nem kell brutális zajos irtózatos hűtőt rátenni :) mert ha megnézitek azt az 5% tuningot az nem sok persze csak nekem aki odáig van érte megtudom érteni de nekem az a tuning éri meg ami látványos és semmi plusz beruházást nem igényel mint pl a mostani cel266 ---->450 semmi plusz hűtés már 3,5 éve azt atomstabil BH6 ban.

    Az ECS lap pedig minden reviewbe azt mondják hogy a legsatabilabb lap. Azért nem furcsa hogy egyik reviewben sem hibázott ????

    Tehát elenyésző számú a hibás lap ha lehigaddtok és jól megnézitek a dolgokat.

    Ja a DTK márkaboltja a Komel Kft gondolom itt kiskerben is árulnak.

    Ha meg a demostudió nem tudja megszervízelne a a hibázó lapokat akkor semmi pénzért sem szabad ott vásárolni ennél a lapnál nem lehet 1-2K Ft-nál nagyobb az eladási ár ingadozás és gondolom egy korrekt partner megér 2K pluszt ha megoldják a gondoddat

    VAgy tévednék ?

    prohardver vendég

Aktív témák