Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) bartucc

bartucc
(addikt)

Jó sokáig bírja... Nem lehet azért rossz, nem kell mindig az aksit figyelni, mikor merül le. (Az én nokiám 3-4 óra után már eléggé gyenge töltöttséggel rendelkezik:()

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) berVi

berVi
(senior tag)

hullajó, bár már az iaudio 7 is ennyit bírt x éve

(#3) Peat;) válasza berVi (#2) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Illetve papíron a cowon s9 is bír 10 órát videonál, csak még a kijelzője is nagyobb. :)

Szerintem el kéne mozdulniuk a 3.8 körüli kijelzőméret és funkcióbővítés felé, ez a lejátszó számomra nem jelent semmi újat, magától a gyártótól sem tűnik újnak. Több éve kínál ilyesmi lejátszókat ha nem tévedek, az egyetlen újdonság a tuner. Mondjuk ez is valami.

[ Szerkesztve ]

(#4) elefant válasza Peat;) (#3) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

sok szempontból igazad van. mondjuk az ár kérdéses, mert az sokat dobhat egy ilyen eszköz megítélésén. aza baj, hogy nyilván nem lőhetik el az összes puskaporukat, mert akkor mit fognak eladni egy év múlva?

(#5) Eddie141 válasza elefant (#4) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Igaz :) mindenesetre, amennyire a kép engedte láttatni, azért design-re sem olyan rossz :)

(#6) devast

devast
(addikt)

Vizuális tartalomra kicsi a kijelzö méretre meg felbontásra is. Zenéhez meg nagy. Mondjuk a tv része tetszik. 60 óra flac lejátszás kamu :DDD

(#7) Gusztáv

Gusztáv
(addikt)

Remélem ennek a fülhallgatóján végre lesz mikrofon is, mert az nagyon fasza dolog, hogy tud a telefonhoz bluetooth-on keresztűl headsetkén csatlakozni, de kicsit hülyének nézik az embert amikor az utcán előkapja és elkezd az mp3 lejátszó aljába beszélni, mert ott a mikrofon. Különben nagyon jók a Samsung lejátszói, sajnálom hogy Magyarországon nem lehet őket hivatalosan kapni. Ekkora kijelző kell ahhoz, hogy kényelmesen lehessen ujjal kezelni. Videót én soha nem néznék ilyen lejátszón, de azért vész esetén akár használható arra is. Ennél nagyobb kijelző engem már zavarna, mert akkor nő a lejátszó mérete is, ezt még zsebre lehet rakni.

Laci

(#8) hoffman_ válasza elefant (#4) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Talán fejleszteni kéne :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) Votyesz13

Votyesz13
(tag)

Nekem mindenképp bejön:)

(#10) themebuilder

themebuilder
(senior tag)

Itt egy videó a készülékről.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.