Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz Macka #27 üzenetére

    Ezt jól gondolod mivel manapság 100 milla sem olyan sok.
    Vesz belőle egy házat meg egy kocsit meg párszor elmegy utazásokra aztán ennyi.
    Ugyan úgy dolgoznia kell tovább ha csak be nem fekteti valami tényleg jól jövedelmező dologba.
    Nem mondom, hogy nem örülnék neki és nyilván én is hamar a seggére vernék annak a kis pénznek.
    Valaki ismer olyat aki 1-2 milliárdot elvitte?
    Na ott már nem kell többet dolgozni az illetőnek.

    Én anno amikor még naiv kis hülye vótam kaparóst játszottam havi egyszer és 10k-t nyertem.
    Egy évig műveltem ezt a dolgot és ennyi volt a "hozam". A főnyeremény egy ilyen szelvényen 50 milla volt amiből 1db volt az országban 9 milla emberre.
    Természetesen a bevétel ezekből a szerencsejátékokból meg a sokszorosa ezért híjják a hülyék adójának és ezért sem fogok soha többé 1db ilyet sem venni.

    Az sem mind1 mikor nyered mert 66 évesen ha megnyersz egy ekkora összeget őszintén mit kezdesz már vele? Már ha nincsenek hozzátartozói az embernek mert ha vannak nyilván el tudja osztogatni.

    Nekem pl ezért nincs egy peták megtakarításom sem 35 évesen. Én használom a pénzt nem gyűjtögetem, különben sem tudok annyit gyűjteni hogy azt megérje gyűjteni.
    Inkább hitelre veszek egy cuccot minthogy 1 évig gyűjtsek rá.
    Kb ugyan oda jutok mivel amire összejönne a termékre a pénz már annyival többe fog kerülni mintha hitelre vettem volna.

    Na de befejeztem a magyarázkodást, ez csak az én világnézetem. :R

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák