Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #16939776 #16 üzenetére

    Nem volt szükséges kifejteni, hisz azt írtam elvben igazat adok, csak tudom, hogy 99%, aki megérti a kérdést, az nem fog (esetleg egy részük ha hagyja magát meggyőzni és rábeszéled, de nem magától, illetve sokak dogmatikusan elvetnék a témát).

    Persze, ha ráesik egy meteor az épületre, azon 6-way mirror sem segít, de írtam pár valamelyest életszerű példát, hogy szerintem általában mi lehet a gyakorlati haszna a független lemeznek RAID1-ben. Nyilván csak az ellen véd, ha csak egy lemez sérül meg (és nem ránt magával sem semmit, illetve nem "kívülről" jött a halálos döfés, ami hamarosan újra lesújt a szomszédra is). Ha bedobod a gépet a betonkeverőbe, az nyilván más kérdés. :P

    (#17) Kristof93

    Mert van amikor egyszerűbb, ha egy tömbön van az OS és a munkaterület is?
    Pl. ha az OS-t és a munkaanyagot is szeretnéd RAID1-ben tartani, de nem fér el kényelmesen 4db, csak 3?
    + copy-past ide is a betonkeverő: ha akarsz, akkor nyilván találsz olyan szituáció-vázlatot, ahol valami elveszti az értelmét. Szerintem kávét sem főz.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák