Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    Azt kizártnak nevezhetjük, hogy a jelszót rosszul tudom, mert mondom, a saját telefonomnál töröltem a kapcsolatot, majd újra létrehoztam sikerrel. Ha az egyik telón sikerül bepötyögni a jelszót, akkor elvileg az új készüléken is. Ráadásul kipipáltam a jelszó megmutatását tehát látom mit írok be. (nincs benne téveszthető nulla és nagy Ó betű, stb....)
    A wifinél pedig hol azt írja ki, hogy "Kapcsolódva" hol azt, hogy "azonosítási probléma" (de töredékidőre sem tudtam kapcsolódni vele, tehát nem az van, hogy időnként szétkapcsol.
    Szárnyacska router problémája nem zárható ki, de ehhez végkép nem értek... A router egy TP-LINK TL-WR841N és kétségtelen, hogy lóg rajta vagy 10-12 eszköz. És mióta megvan azóta összesen vagy 20 eszközön kapcsolódtak hozzá összesen. Ha ez limitált dolog, akkor elképzelhető, hogy ez a gond. De most kikapcsoltattam az összes gyerekkel a wifit, így sem tudom jobb belátásra bírni a Doogee-t. :(
    Kicsit bosszant, mert holnap elutazunk és a lányom (meg én is) beleélte magát, hogy már működni fog az új telefonja...

Új hozzászólás Aktív témák