Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Cifu #17 üzenetére

    Ok, megpróbáltam. Nagyon nehézkesen sikerült a formázás (hint: az alapértelmezett felhasználó/jelszó a ChakraOS Live-hoz: live/live), de korántsem tökéletesen (pár megás "üres" rész keletkezett a 8MB-os rész és az EXT4-esnek particionált rész között), és nem is elsőre. Oda se neki, több is veszett Mohácsnál. Indítom a telepítőt... Erre kiderült, hogy a 8MB-os részt is leformáztam sikeresen EXT4-esnek, így pedig nem eszi meg...

    És újabb bő egy órányi küzdelem árán jutottam el idáig. Ezen a ponton pedig azt mondtam, hogy köszönöm, nekem ennyi elég volt belőle. Nem vagyok nagy guru, nem vitatom, de azért eleddig egyetlen OS telepítésével sem küzdöttem ennyit. Azt nem mondom, hogy ott nem futottam problémákba, mondjuk akkor, amikor magyarítani akartam a Skype-ot Linux alatt, vagy amikor digitális hangkimenetet akartam HDMI-n egy laptopon Knoppix alatt. A telepítés után.

    De itt még odáig sem jutok el, hogy feltelepítsem, sőt, hovatovább azon küzdök, hogy úgy formázzam meg azt a ökörköri merevlemezt, hogy a Tribe megegye végre. :U

    Majd a következő kiadást megnézem esetleg, hátha ott már sikerül a Tribe alá olyan Kparted-et varázsolni, ami képes a reá váró feladatok végrehajtására... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák