Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h-yle

    addikt

    válasz xmaas #10 üzenetére

    Nem értek ezzel egyet. Igen, marketingben a gaming nem ezt jelenti, de nekem és szerintem sokaknak igen. Best bang for the buck. Kinek mennyi pénze van ugye. Van aki 50k-ból épít gépet van aki meg 500-ból.

    Pl.:
    - Gamer monitor egy alacsony válaszidejű TN vagy IPS ha lehet minél nagyobb képfrissítéssel, és valamilyen adaptív frissítési tech támogatásával. Akinek kevesebb pénze van vesz 24" 60 Hz Full HD TN-t, akinek több 35" IPS 21:9 144Hz G-Syncet. Mindkettő valahol gamer, csak más más kategória.
    - Gaming billentyűzet egy olyan bill ami tud legalább 6KRO-t. Kevés pénzből ez vmi A4tech, vagy Trust gumidómos, sokból $200+ programozható mechanikus.
    - Gaming CPU-VGA páros lehet bármi ami belefér a büdzsébe és a legjobb FPS-t adja. i3+1050, vagy i6700k+1080, szintén kinek mennyi van rá.

    Szóval nekem a "gaming" azt jelenti, hogy adott büdzséből okosan kihozni a játékokhoz legjobb megoldást. De lehet én vagyok túl romantikus. :)

    Ha már mikrofon, akkor lehet venni 4k-ért (vagy kevesebbért) olcsó asztalit, 15-20k körül ModMic-et, vagy 36-ért AT2020-at. Mindegyik jó a maga kategóriájában, mindegyik "gamer" de nem marketinges, fröccsöntött mivoltában hanem abban, hogy jó teljesítményt nyújtanak az árkategóriájukban, és kiválóan lehet őket játékhoz használni.

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Új hozzászólás Aktív témák