Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    válasz rudi #49 üzenetére

    Bazz rudi, onnan tudom, hogy van itt a zsebemben négy darab belőle... ;)
    Komolyra fordítva a szót, tudtommal még nincs kint a piacon a 45-ös C2, tehét egyelőre irreleváns, hogy mennyivel enne kevesebbet.
    De az eddig közölt TDP értékekből azért le lehet vonni némi következtetést -ami persze nem 100%-, és ezek alapján az Intel által megadott TDP nem tűnik olyan fantasztikusnak (6 mega cache-sel nem csoda), pedig az köztudott hogy ők kicsit "másképpen" számolnak.

    Bár ezt külön nem írtam, de szintetikus tesztek alatt memóriaolvasási/írási sebességet értettem, amelyet a sávszélesség mégiscsak befolyásol egy picit.

    Az akksiidőt kapaszkodj meg de ki tudom következtetni, csak éppen az első hozzászólások valamelyikében említett valaki egy másik géppel kapcsolatban 4-5 órákat. Ezért írtam, hogy bár a csoffadt akkuhoz képest szépen bírta a gép, de szerencsésebb lett volna valami combosabbat belerakni (az Asus-nak mielőtt magadra veszed). Így mindenki megnyugodhatott volna, hogy megfelelő körítéssel ez is tud sok-sok órát üzemelni. Mint ahogy sokminden mást is tudna még, ha az Asus egy kicsit jobban odafigyelve állítja össze a gépet. Ami ebben a formában olyan semmilyen.
    A businesshez annyit, hogy hiába védekezik az Asus, a business mást szokott jelenteni; egy kiskft gyakorlatilag még rózsaszínű géppel is tud szállítólevelet, vagy számlát nyomtatni.

    Szerintem a baj ott lehetett, hogy magadra vetted az általam megemlített dolgokat, ami mégegyszer mondom nem a te hibád, hacsak nem Asus-logós a pizsamád.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák