Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Kipróbáltuk a Synduality: Echo of Ada zárt bétáját

    gp A világvége után mechákkal és aranyos, folyton csacsogó anime lányokkal kell szembeszállni az emberiség maradékát pusztító szörnyekkel, valamint az energiaválsággal.

  • Untappd lista

    lo Leginkább saját magamnak, lista ha felkerül vagy lekerül egy-hely az Untappd-re.Mostani lista:Beeráló-...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz zolikaDB #1299 üzenetére

    Szerintem érdemes lenne egy mintaboltban... némi időt eltölteni egy Air2-vel. Ahol van wifi és az általad vázolt használatot pontosan ki tudod tapasztalni. Szerintem nem fogsz csalódni.
    Súlyban alig nehezebb egy mininél, ha a mini mérete nem feltétlenül indokolt, a nagyobb képernyő szerintem ergonomikusabb a tartalomfogyasztáshoz. Részemről Air2. Főként az általad tolt lista árai alapján.
    Magánvéleményem, javaslatom a 64-es. Az értékéből elvárható hosszú távú használat miatt.
    Az IOS frissítései egyre inkább az Air2 és friss követői részére érkeznek. Épp a jelentős teljesítmény okán nincs akadálya komolyabb programok használatának és a 16Gb ebben a vashoz, ehhez a szoftveres kínálathoz tapasztalataim technikailag korlátos. Tehát nem "kompromisszummentes", ahogy írtad.
    Egy éve van Air2-m és sokszor megköszöntem magamnak, hogy a 64-est választottam, pedig nekem 45-tel többe jött. Szerintem 30-at megér, hogy a felhasználáshoz felülről nyitott a tárhely. Gyakorlatilag nem szempont a tárhely a napi használatkor. Nem úgy, mint a 16-os esetén, ami gyakran kompromisszumra, átgondolásra kényszerít. Szerintem. Ha már lúd, legyen kövér!
    Ennek ellenére együtt lehet élni a 16-os verzióval, nekem is volt (iPad4).
    A 2Gb-ból alapból 1300 környéki Mb szabad.
    Az általad leírt problémákat nem tapasztaltam de persze ez a rendszer sem hibátlan.
    Én gyakran úgy böngészek, hogy mondjuk a hírstartból kiküldök 15-20 oldalt új fülre és közben leveleket, facét nézek. Megy a háttérben egy yt videó-hangja. És a levelezőbe a dropboxból csatolok fel valamit, ami ujjlenyomattal nyílik...
    A hatékony használat magától értetődő. Eszembe sem jut, hogy valami nem fog menni. Memóriát nem kell figyelnem. Mivel a háttértár gyors, nincs olyan határ, hogy egyszerre belassul. Olyan sincs, hogy a bekapcsolt állapotban pár nap után lassulás, kifagyás van, hogy újra kell indítani.
    Találkoztam tanítványunk olyan iPad Airjával, amiből szerintem sosem pöckölt ki semmit, észre sem vette.
    Mikor duplán rányomtam a home gombra, szerintem az összes alkalmazás ott volt a háttérben, mióta megvette...

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

  • univerzita

    addikt

    válasz zolikaDB #1299 üzenetére

    Nos ha hosszabb távra kell és fontos a multitasking akkor Air2.( ez akár 3 évig jó lesz)

Új hozzászólás Aktív témák