- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Milyen széket vegyek?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- 5:4 képarányú SXGA monitor jön ősszel az EIZO berkeiből
- 3D nyomtatás
Új hozzászólás Aktív témák
-
attila9988
őstag
Nem szar, egyik sem. Bár gondolom az fel sem merül abban az okos fejedben, hogy a lapost kevésbé kell hűteni lévén h az összes áramkör teljes terhelés melletti hődisszipációja alacsonyabb az asztali gép idle állapotában malmozó cpujáénál. Bár kétségtelen, hogy a prociventi lehetett volna kicsit halkabb, ha nagyon elkezdek válogatni anno, de vehettem volna brand gépet lapos árában is, de akkor megint csak miről beszélünk.
A legforrófejűbb cpu család a prescott magos p4 -ek voltak, és azokat is lehetett hűteni, még notiban is. Igazad van abban, hogy a mobil cpu -k általában kevesebb hőt adnak le, de azt se feledd hogy egy asztali gép házban, sokkal több hely van, ami sokkal könnyebbé teszi a hőelvezetést is. Egyszerű fizika. A mai cpu -k pedig asztali fronton sem nagyon fogyasztanak ami azt illeti. Továbbra is azt mondom hogy a zaj kérdésében nem az a döntő, hogy laposat használsz, vagy asztalit.
A brand gépnek meg szerintem nem sok értelme van, kivéve ha céges vásárlásról van szó, mert ott egyszerűsödik az ügyintézés.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP Elitebook 840 G1 - i5-4GEN I 8GB I 180GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Apple iPhone 11 / 128GB / Kártyafüggetlen
- AKCIÓ! Gigabyte AORUS 16X (2024) Gamer notebook - i7 14650HX 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GBWin11
- Bitcoin Miner Eladó Bitmain Antminer S19 JPro 104 Th 3150 watt
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest