Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DroneZ^

    őstag

    válasz -FreaK- #50 üzenetére

    kivancsi vagyok ha te 400dpi (1 inch 400-ad része) pontossággal birsz játszani, meg hogy 400dpi rángat, az marhaság max a játékkal nem űködik együtt, én 400dpi alatt mind microsoft intellimouse explorer 3.0ról beszélek, ettől függetlenül van más szar 400dpi-s egér, ami tényleg szar lehet. 800dpi töl felfele az egész parasztvakítás, inkább játszani tanulj meg, azthiszed ha 8000dpis egeret veszel többet érsz vele? folyamatosabb lesz? kezelhetöbb? hát marhára nem -> még 20x érzékenyebb lesz, másrészről minek levenni a 2000dpi sebességét? nekem van ch és leszedtem a 2000dpi-t fly the sensitivity vel 2-re ami 400 dpi érzékenységnek felel meg, azután beraktam 10-esen de 400dpi-be és hát alig volt valami különbség, mintha picit a 2000 kisebb rezgésekre is felfigyelt volna, és marhaság szerintem ha játszani akarsz, a marhanagy érzékenység és felbontás hátrány is lehet... mondj már egy profi játékost aki pl razerrel játszik? sk-t felejtsd el amit a holnapokon olvastál, mert lan képeken 1 razer sincs...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák