Hirdetés
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- SONY LCD és LED TV-k
- Melyik tápegységet vegyem?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- SSD kibeszélő
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
flurider
aktív tag
Sziasztok,
Raspberry Pi 3-at keszulok venni, valoszinuleg Raspberry Pi 3 Quad Core Cool-KIT-et. Vegyem meg ezt, vagy keszitsek ra sajat huto kitet? (valoszinuleg non stop menne. Kell e egyaltalan ra borda?)
A kulso HDD vasarlasakor kell barmire figyelnem?
Mediaszervert futtatnek rajta (filmeket osztanek meg LAN-on), ha lesz olyan TV, akkor ritkan hdmi kimeneten FullHD play a TV-re, valoszinuleg torrentezes is menne rajta (ha ezt itt tilos megemliteni, akkor valojaban térettettyet akartam mondani
) De ennel tobb valojaban nem kell.5400-as HDD-t neztem hozza (fogyasztas, hangszint miatt+elvileg nincs szukseg itt 7200-re): WD Red 1TB 5400rpm 64MB SATA3 WD10EFRX
Az ehhez valo haznak pedig ezt: SHARKOON Swift Case PRO USB 3.0
Kell itt barmilyen jellemzore figyelnem? A HDD fogyasztas ugye kulso taprol megy majd, de pl erdemes e a fenti USB 3.0 hazat vennem? Gondolom az sosem art ha nem a regi szabvany fele megyek. Tudom hogy a 2.0 is 480Mbit, a RBP3 meg 100 Lan kartyaja van. A hazat a kulso rackes topicban ajanlottak a temavezeto postban.Van barmi amire figyelnem kellene?
Koszi elore is
flew
Új hozzászólás Aktív témák
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Megvan, melyik Snapdragon 7 kerül Nothing Phone (4a)-ba
- sziku69: Szólánc.
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- AliExpress tapasztalatok
- VGA kibeszélő offtopik
- Ingyen és modern rendszerekre szánva tér vissza az Unreal Tournament 2004
- iPhone topik
- Építő/felújító topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- További aktív témák...
- SK hynix 128GB DDR4 szerver RAM modulok eladóak
- 15.gen! Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (Te nevedre kiállítva)!
- Eladó PC dobozos játékok, Collector's is
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- 4K Gamer PC i7-14700K / RTX 5070 12GB / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / NZXT Ház - 280 AIO - Beszámítás
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG B365M i5 9600KF 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Kolink Stronghold Seasonic 550W
- Új és újszerű 13-14 Gamer, ultrabook, üzleti, 2in1, X360, Touch készülékek kedvező áron Garanciával
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB digital extra fejhallgatóval garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
) De ennel tobb valojaban nem kell.
wassermann

