Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Comanche

    tag

    válasz dbius #929 üzenetére

    Köszönöm! :R Még ezelött soha nem fórumoztam, már olvastam párszor itt, csak gondoltam nem kérdezem meg, mert... :B de már nagyon érdekelt!!

    Nem, nem a RAID miatt vettem, hanem mert a másik (új) valószínű, tönkrement! Másik vidokártyával, ( a raid kártya egyenlőre másodlagos volt, de az is bosszantott) meg semmivel nem lehetett már bekapcsolni! Visszavittem, de nem tudtak hírtelen adni helyette másikat, meg mondták, nem is tudják, hogy honnan szereznek hasonló kategóriájú Socket A-s alaplapot! Jöttem hazafelé szomorúan, aztán eszembejutott, hogy mikor keresgéltem , ez is számításba jött, ami most pótlólag van, csak nem felelt meg minden elvárásomnak, megnézem, hátha van még belőle! Odamentem, volt és mg is vettem! Egyenlőre jól működik! A RAID-et is kipróbálom majd, meg a raid kártyát is,csak legyen rá időm! (a microsoft-nál meg lassan elhajtanak a viharba, mert már mindíg telefonon kell aktiválni, meg regisztrálni,már annyiszor csináltam! Mindíg kérdezgetik, hogy miért, miért...?) Kicsit sajna összetettek a gondjaim, ráadásul sokszor sikerül vackot venni!!

    Tudod te mit beszélsz? Egyszer láttam dokumentumfilmen kövezést, nagyon dúrva!
    Nem javaslom és rám ne számíts!! :DD


    [Szerkesztve]

    Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Új hozzászólás Aktív témák