- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- 3D nyomtatás
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- A Battlefield 6-tal tenné vonzóbbá Core CPU-it és Arc GPU-it az Intel
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Lenovo Legion Go: a legsokoldalúbb kézikonzol
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Gamescom 2025: Jubileumi csúcs-VGA-t villantott az ASUS
-
PROHARDVER!
Új hozzászólás Aktív témák
-
kingabo
őstag
A vim-es dologhoz: ezzel mindenki így van, hogy nem ért hozzá, csak amit elsőre lát az alapján ítél... Én pl a rengeteg funkció miatt egyszerűen elvesztem benne.
(aztán vmi miatt Emacs lett helyette) A kezdők pl az mcedit-re ránéznek és tudják is használni, amit tanulni kell az már nem kell, holott sokkal kényelmesebb lenne vele később. Volt egy idő amikor a kate-et (ha jól rémlik a neve) szerettem nagyon, mert volt benne terminál ablak is, így egyből tudtam javítani a kódot ha hibás volt, meg a lapok is nagy segítség volt.
-
Sk8erPeter
nagyúr
Ja persze, nem is volt célom kritizálni a vim-et, főleg, hogy nem ismerem.
Gondoltam, hogy van valami oka, hogy annyira népszerű.
Csomószor látom, hogy emberkék ebben fejlesztenek (ahelyett, hogy az órára figyelnének
), de így külső szemmel valahogy tényleg nagyon minimalistának tűnt, és nem árt, ha azért egy program a szemnek is kényelmes - de igen, vágom, hogy vannak különböző témák is a vim-re, így az is testreszabható. Csak nálam a fekete alapon sárga feliratok, stb. nem jön be, így vim-ből biztos nem azt választanám - bár gondolom ez is megszokás kérdése.
Valószínű azért nem szoktam rá a "nem szabványos" kódrészletek használatára, mert kezdetekben csakis Notepad++-t, Code::Blocks-ot és társait használtam, így ezek rászoktattak, hogy ha valami nem működik, akkor valószínűleg én vagyok a hibás, és nem a program (meg nem az, hogy valami idióta saját szabványnak megfelelő fájlt nem include-oltam).
Az "stdafx.h" szerencsére nem mond semmit.
A #pragma direktívákat többnyire kitörlöm a francba.
Managed C++ borzalmaival sem találkoztam, úgy tűnik, nem vagyok elég tapasztalt, de szívesen meghallgatom az ezzel kapcsolatos "élményeket".Valószínű, hogy ki fogom próbálni a vim-et, csak ahhoz, hogy kényelmesen berendezkedjek benne, nem árt, ha van egy kis időm.
Ja, még egy, pl. debuggolásnál nagyon kényelmes a VS használata, az nagyon feltűnően jól meg van csinálva. Pl. az nagyon tetszik, hogy futási időben egy breakpointnál vissza lehet tologatni a kis sárga nyilat, ahol éppen tartunk, így "visszafordíthatóak" műveletek, és még kényelmesebben lehet követni a program futását.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Google Pixel topik
- Futás, futópályák
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Részesedést vásárol az Intelben a Softbank
- 3D nyomtatás
- AliExpress tapasztalatok
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- Sorozatok
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- További aktív témák...
- LicencAruhaz.hu OLCSÓ, LEGÁLIS SZOFTVEREK AZONNAL - Windows - Office - Win Server - ÖRÖK GARANCIÁVAL
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- Önerő nélkül is. Részletfizetés .Bankmentes. Lenovo Legion 5 Gamer Laptop
- Clevo 1060 6GB Mxm 3.1 laptop videó kártya ingyen házhoz szálitással
- HP EliteBook 835 G7 AMD Ryzen 5 4650U
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest