Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick

    addikt

    válasz Elims #365 üzenetére

    Egyszer, amikor be akartam parkolni a helyemre, mert mindenkinek van külön beállója, a kedves szomszéd a kis opel 3 ajtós corsájával nem tud úgy beparkolni hogy én elférjek, mert neki úgy kell kiszállnia, hogy JÓL elférjen, bár vékony egy nő, de neki úgy kell beállnia, na meg nem hátra, jó előre és rá a vonalamra, hogy ki tudjon szállni. Na egyszer ott meghúztam a kocsi oldalát, mert enyém az első a ház oldalától számítva, övé a második.

    Aztán, amikor szerelőnél volt az autóm, akkor, mire érte mentem, már meg volt cseszve az eleje, valami barom rátolatott valami furgonnal...

    Aztán volt egy olyan, hogy éjjel volt, szakadt az eső, de valami brutálisan. Mentem az úton és egyszer csak nagy huppanás jobb előröl. Megálltam, kiszálltam és láttam, hogy előttem valami barom levitte az útburkolat-javító táblát, így nem vehettem észre, mert vízszintben volt a földel, valamint az a műanyag fekete tartója, nah azt meg pláne nem vettem észre. Az picit megdobta az autót, a jobb első sárvédő becsúszott a kerék alá, de meg tudtuk csinálni, kihúztuk azt csá.

    Ennyi volt, hála az Égnek. :)

    „Aki barátot talál, kincset talál."

Új hozzászólás Aktív témák