Hirdetés

Aktív témák

  • MaYDaN

    tag

    válasz k-adi #26 üzenetére

    Igen, sokan nem számítanak rá, hogy komolyabb dolgok, változások lesznek benne a single és coop részen kívül (aminek elvileg nagyon jó lesz az újrajátszhatósági faktora. Bár a legtöbb mostani gamernek szerintem nagyon rövid időn belül repetitív lesz minden, kellenek az új ingerek folyamatosan. Úgyhogy ez biztos bukni fog. :) ) és könnyen lehet így is lesz.

    De én úgy gondolom, bár inkább ez részemről is csak remény. Mégpedig, hogy az elején valóban nem egy nagy dologra kellett készülni a játékot illetően. De így az idő előrehaladtával és hogy mennyi ideje nem igazán volt semmi infó róla elképzelhető, hogy egyre több dologgal kezdtek el foglalkozni, kísérletezni és próbálják megvalósítani az ötleteiket. S lévén, hogy idén sem jön még ki a játék, van idő sok minden megvalósítására. De természetesen ez egy személyes bizakodás csak és simán lehet, hogy egy kicsik kibővített OW1-et kapunk aztán annyi.
    Ami biztos, hogy monetizáció lesz a játékban valamilyen formában. Ugyan még nincs semmi infó erről, de én ezt biztosra veszem. Kell a későbbiekre is pénzforrást generálni, nagyon megy ez a Battle Passos modell például.

    ---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Aktív témák