Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci_

    tag

    Udv mindenki!

    Valaki probalt mar esetleg T-Mobile -nal vasarolt Nokia E61 -es mobilon software-t frissiteni otthon a Nokia Update programmal? En probaltam, de azt irja ki, hogy nincs elerheto ujabb frissites pedig mar van ugyebar 3.xx verzio is hozza. Ez ismert problema, csak azt nem ertem, hogy miert nem hagyjak jova az ujabb verziokat, miert kell ennyit varni? Kulfoldi T-Mobile-nal mar reg elerheto ehhez a telefonhoz a 3.xx verzio. Nekem 1.xx verzio van fent es van nehany problemam vele:

    -Van amikor engem hivnak, de nalam nem is latszik semmi, viszont aki keres az azt hallja, hogy felveszem a telefont es utana lerakom.

    -Az elozonek a masik verzioja az, amikor csorog a telefon, felveszem de nem hallok semmit, aztan magatol szetkapcsol a mobil, mintha nem lenne terero es megszakadt volna a kapcsolat.

    -Bizonyos weblapok bongeszesenel a browser vagy befagy vagy kilep magatol, de a kapcsolatot nem bontja, Opera-val minden tokeletes, csak a megjelenites nem olyan.

    Ezeken a jelensegeken kivul minden jol mukodik, es nagyon szeretem a telefont, nem is cserelnem masra :) , de viszont azert orulnek neki, ha mar tudnam frissiteni a software-t.

    Tisztelettel
    Marci



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák