Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz madstunt #10694 üzenetére

    Végre valaki így pár hónap után ezt is megerősíti. Én is így tapasztalom, ezért vártam nagyon anno a Carakan-t, de az sem javított rajta semmit. Firefoxban, sőt még IE8-ban is gyorsabb, nem csak a Gmail, de a Reader, a Docs és az összes többi.

    A Buzz-t nem használtam még, letiltottam, de gyanítom az is olyan lenne.

    sekli: A címsor enyhén szólva sem az erőssége, még így sem, hogy a 10.5 javított rajta sokat.

    Az elgépelt címek már törölhetők Shift+Del kombóval vagy a piros x-el a kijelölés jobb szélén.

    A többire sokat én sem tudok.

    Itt már fejtegettem korábban.

    A könyvjelzőnél dettó. Ha egyéni elrendezés alapján van azokat ajánlja fel legfelül, amik legfelül vannak mind mappa, mind a könyvjelző a mappában.

    ps: Valamelyik 10.54-es snapshotban már javult egy fokkal, tehát desk-re kiadja a Desktop Team oldalát, viszont visszafelé még mindig nem inkrementális a keresés, mert az "oogle" vagy "esktop" szavakra nem ad ki semmit.

    A címsorkeresés a Chrome-ban a legjobb, bár a Tab hiánya ott is zavar, kényelmesebb azzal lépkedni lefelé, mint a lefelé nyillal.

    Amúgy ha a vinyód gyors, akkor beállíthatod akár 50 000-re is a megjegyzett címek listáját, mert az indexelős címsorkeresése viszont tényleg nagyon gyors.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák