Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz BlacKSouL #3154 üzenetére

    Az egyik legjobbat meg kihagytam: a sziklák Lyntonnál: [link]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • parandroid

    nagyúr

    válasz BlacKSouL #3154 üzenetére

    Gyönyörű hely az egész, én bármikor visszamennék, akár hosszabb időre is. Mi is Londonban voltunk először, aztán onnét indultunk el északnak, fel egészen Edinburghig. Fantasztikus út volt, az élvezeti értékét csak az rontotta, hogy a buszon aludtunk - már amennyire bírtunk. Főleg kastélyokat, várakat nézegettünk, no meg a városokat magukat, a legnagyobb élmény talán Stratford-upon-Avon, és maga Edinburgh, mindkettőnek hihetetlen hangulata van, fél napot elsétálgattunk, csak a sok turista ne rontotta volna az összképet. :DDD

    Aztán céggel jártam még ki Bristolba, az is fanatasztikus kis város, csak ott meg kevés szabadidőnk volt.

    Angliával kapcsolatban néhány meglátás:

    - A kajájuk a közhiedelemmel elentétben jó (talán mert a bevándorlók főznek).
    - A sör annyira nem is drága.
    - Szép nő alig akad, aki mégis, az valószínűleg nem helybeli.
    - Rossz oldalon közlekednek, és a kormányt is rossz oldalra szerelték.

    Egyébként nagyon barátságos, kedves és segítőkész mindenki, és általában is sokkal nyugodtabbak az emberek, mint felénk.

    Sötétlelkű: Fogtál medúzát? Viccesen undorító jószág, és apálykor rendszeresen ott marad egy csomó partravetetten.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák