Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szalma

    őstag

    válasz ladybug #3227 üzenetére

    (...És kíváncsiság! Ahogy minden ingert felszívnak! Hangok-látvány-tapi-stb! :B )

    Szeretettel:
    Szalma

  • Pacák

    senior tag

    válasz ladybug #3227 üzenetére

    Amikor a szülőcsatornában volt a buksija, összenyomódott kutaccsal, volt olyan pillanat, amikor beleképzeltem magamat a helyébe. Nem irigyeltem. Volt olyan pillanat is, amikor azon tűnődtem, hogy lehetséges az, hogy ilyen végzetes módon eldeformálódott fejjel ép gyermekünk fog születni. Éreztem egy pillanatig hideget-meleget, mikor a szülészorvosnő csecsemősöket kért a szobába, egy pillanatig minden rossz lejátszódott bennem. A következő pillanatban meg éreztem, hogy minden rendben van. :) Igaz, a köldökzsinór kétszer a nyakára volt tekeredve. De szerencsére elég hosszú volt. Furcsa dolog a születés, még furcsább, ha az ember a saját gyermekét látja kibújni. Közel sem olyan megható dolog egy kiskutya, kiscica vagy akár kisborjú születését látni. (Vidéki származású szüleim minden pillanatot megragadtak, hogy a nagyszülőkhöz vigyenek, ott mindent láttam, amit egy rendes vidéki srácnak is látni lehet. Mellesleg Érd, ahol felnőttem, inkább volt falu, mint bármelyik nagyszülőm faluja. Otthon Érden még mindig földút van, a nagyszüleim háza előtt pici gyerek korom óta aszfalt út megy el. :)


    Hosszú lett és mindenkinek szól. Bocs, hogy elkanyarodtam, de itt minden offtopic. :)

    [Szerkesztve]

    Nuclear launch detected

Aktív témák