Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    LOGOUT blog (1)

    válasz zeno70 #2788 üzenetére

    Nekem annyira nem jött be Bangkok, külön csak ezért biztos nem utaztunk volna oda, de itt volt az átszállásunk meg szereztem szállást így szinte ingyen voltunk ott, csak a költőpénzt kellett fizetni.

    Nem igazán tervezünk külön ázsiai körutat, de ha Európába megyünk úgyis át kell szállni valahol arrafelé, majd mindig máshol fogunk egy-egy hetet eltölteni. (Szöul, Tokio, Kuala Lumpur, Hong-kong, Peking, Shanghai, Taipei, Szingapúr az lehetséges átszállóhelyek)

    Nem volt rossz LA meg a környéke, de szerintem durván túlárazott még úgyis, hogy nem magyar fizetést keresek. Az Universal Studiosba pl pont ezért nem mentünk, ahhoz hogy értelmesen körbe tudjuk járni, kellett volna a front of the line jegy ami $160 / fő, ami szerintem brutálisan sok.
    Vegasba most nem, csak 5 napot és 4 éjszakát voltunk LA-ben, majd legközelebb átnézünk. Bár engem annyira nem vonz ez a kaszínózás téma, de egy 25centest majd beledobok egy gépbe :D

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák