- OLED TV topic
- Milyen monitort vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- CES 2025: beharangozta az RDNA 4-et az AMD
- Kemény üzenetet küldött a gyártói részlegnek az Intel társvezetője
- Házimozi belépő szinten
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Apple notebookok
-
PROHARDVER!
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nyilván bonyolultabb a sztori annál, mint amit a GN rövid idő alatt kiásott, különösen az az érdekes, hogy nem akarnak a másik két jómadárral sem társulni.
Viszont baromi félrevezető azt mondani, hogy a biznisz 80%-a a diszkrét VGA - az árbevétel 78%-áról beszélünk, ami egy nagyon szép tőzsdei mutató, csak éppen kenyér nem lesz tőle az asztalon. Ha 7% marad ezen a tömegen, akkor az 100 egységnyi revenue esetén 5.5 egység, míg a tápok 300%-kal magasabb (tehát 4x, nem 3x) nyeresége 5.6 egység, tehát a profit feléről beszélünk. Az sem kevés nyilván.És ja, úgy fest, hogy a jelenlegi árakon veszteséges eladni a nagyobb kártyákat, ami az 1000 USD feletti árakat figyelembe véve újabb kérdéseket vet fel. Szívesen megnéznék egy cost breakdownt egy 3090 esetében.
[ Szerkesztve ]
"Piroska és Berci, a farkas / Századunk hősei most."
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az NVIDIA éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest