Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Viktor77 #5612 üzenetére

    Örök probléma, hogy ahány teszt, teszt alkalmazás, tesztelő és tesztelő környezet, annyiféle eredmény. Nem volt célom, ezt az egy összehasonlító táblázatot piedesztálra emelni, de nyilván ők is mértek valahogy... ezek szerint másképp, mint a PH!. De abban talán egyet érthetünk, hogy az 1050 nem egy húzó címekre kitalált kártya, ahogy azt Fred23 is sejteti. :R

    Amikor én rászántam magam, hogy beruházok egy 1050-re (annak ellenére, hogy korábban elhatároztam, hogy nekem bőven elég lesz az Intel Skylake iGP által nyújtott teljesítmény is), nagyjából sejtettem, hogy az általam megkívánt játékot rendben vinni fogja majd (Elite: Dangerous, bár ők is egy 770-et ajánlanak). Ez bejött. Ennél többet én nem is nagyon várok el tőle, mert abban azért nagyjából az összes összehasonlító teszt egyetért: ez a kártya egy erős belépő szint.

    (#5614) Pala
    Ahogy fentebb is írtam, nem vagyok VGA guru, gyakorlatilag ez az első "komolyabb" kártyám (az iGP-s korszakom előtti utolsó kártyám egy GeForce4 MX460 volt :D), így nem fogok tudni jó tanáccsal szolgálni. Iszonyú sok tesztet és fórumot kell átbújni ahhoz, hogy kiderüljön, melyik kártya, mire képes. A problémát tetézi, hogy a választást manapság az árak sem könnyítik... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák