Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagy82

    csendes tag

    válasz parandroid #9 üzenetére

    A venti megy, lehet is látni az alján. Van eleve a gép alján 4 gumilábacska és sík, kemény asztalfelületen használom. Hátul van egy réz (színű) hűtőborda ahonnan ontja ki a meleget. Azon a részen érzem elég melegnek a notit ahol az LCD (alja) és a billentyűzet Funkcióbillentyűi fölötti rész van. Az ujjam nem sül oda, de azért a többi részhez képest jóval melegebb. Igen, a proci celeron 2.8 GHz és biztos termeli a hőt rendesen. Nem tudom belül a hőelvezetés mennyire van a lehetőségeihez mérten jól megoldva. Igazából sosem láttam notebook-ot szétszedve.

    Sajnos már nekem is eszembe jutott ez a hűtőpad, de nem tartom normálisnak hogy egy Toshiba vagy akárki úgy tervezzen notit hogy fél év után a tulajnak már ezen kell gondolkodnia, hogy vegyen hozzá külön hűtést, mert különben nem tudja használnia gépet. A másik része a dolognak, hogy nem lenne 15e Ft-om ilyen plusszra. Persze ha a Toshiba állná...:D

    Mérőprogramot nézek, csak az everest home edition-t néztem abban is a hdd S.M.A.R.T eredményét, úgy tűnik a lemeznek nincs baja.

Új hozzászólás Aktív témák