- Vezeték nélküli fülhallgatók
- OLED TV topic
- Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- OLED monitor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen notebookot vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Medcomp
tag
Sziasztok!
Hoztak hozzám egy FSC Li1718-as laptopot, amit ha bekapcsolunk elindul a venti, egy pillanatra felvillan a HDD led, aztán utánna nem történik semmi, csak világít a Power LED, meg pörög a venti, illetve melegszik fel fokozatosan az egész. Szétszedtem, belül elég koszos volt, kitakarítottam, de utána sem lett jó. Próbáltam monitorra kötni, mert az LCD szerintem nem kapcsolt be rajta, de a másik monitoron sem jelent meg semmi. Ha pendriveot dugtam bele, akkor azon világított a LED, tehát áramot kapott. Próbáltam vinyó, DVD, memória nélkül is, sehogy nem csinált semmit.
Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet vele, vagy hogy mit lehetne kezdeni vele?
-
Medcomp
tag
válasz
Medcomp #1334 üzenetére
Kipróbáltam a gépet egy másik Stickel is, azzal is ugyan ezeket a hibákat csinálta. Próbáltam feltelepíteni egy SP2-es XP-t az SP3-as helyett, az sem segített. Toshiba oldalán láttam, hogy a 2.3-as BIOS csak Vista-hoz jó, sajnos ez van a laptopon. Letöltöttem egy 2.2-est, de azt meg nem engedi a hozzá adott WinFlash telepíteni, mert régebbi. Erre esetleg van valakinek ötlete, hogy tudnám mégis feltenni?
-
Medcomp
tag
-
Medcomp
tag
Sziasztok!
Egy Toshiba L40-12X (PSL40E) laptoppal van gondom. Van hozzá egy T-mobile-os web'n'walk Stickem, ami csak akkor működik, ha ha hátsó két USB luk közül dugom be valamelyikbe, az oldalsóban nem tudja regisztrálni magát a hálózatra. PIN-kód kérés van ott is, tehát az USB felismeri, és kommunikálni is tud vele. A hátsó USB-kbe dugva regisztrálja magát a hálózatra, és kapcsolódni is tud az internetre, de úgy is iszonyú lassú. A stick szerintem jó, egy HP és egy DELL laptopban is próbáltam, mindkettőben hiba nélkül, és gyorsan működik.
A Toshibához letöltöttem az Intel oldaláról a chipset drivert, az nem segített.
Más nekem nem jutott eszembe, google-ben még nem találtam megoldást. -
Medcomp
tag
Szia!
Én találtam hozzá a Fujitsu-Siemens oldalán drivereket Vistához és Xp-hez is.
Az oldalt Internet Explorerel nézd, nekem FireFoxal nem működik.
Ha a linkre kattintasz, akkor a lenyilló menükben ki tudod választani a te gépedet, és utánna le tudsz tölteni mindent. -
Medcomp
tag
Sziasztok!
Van egy Dell 1520-as laptopunk. A gond az vele, hogy rendszeresen a DVD-olvasó UDMA2 módból átáll PIO módba, és ilyenkor nagyon lassú, filmnézésnél recseg a hang, ugrál a kép, stb.
Ha berakunk egy másik DVD-írót, akkor egyből megjavul, működik tökéletesen, magától. Utána ha visszatesszük az eredetit, akkor az is működik egy ideig (1-2 hét) és újra előjön a hiba. Ez Windowsos hiba lehet, vagy a DVD-é, vagy esetleg valami más okozhatja?
Beírtam ezt a Dell notebookok topicba is, mert sürgős lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Macbook Pro 16" M2 Pro 32GB A2780 2023
- Bomba ár! HP Pavilion Gaming - i7-8750H I 16GB I 512SSD I GTX1050 I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! HP Pavilion 15 - i7-1065G7 I 16GB I 512SSD I Nvidia GTX1050 I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- Bomba ár! HP Pavilion 15 - i7-8565U I 16GB I 512SSD I Nvidia GTX1050 I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! HP Pavilion 15 - i5-8265U I 8GB I 256SSD + 1TB I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Apple iPhone 14 Plus 256GB / AKKU 100% / 12 hónap jótállás
- Lenovo ThinkPad P1 G7
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i7-8GEN I 16GB I 512SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 7490 - i7-8GEN I 16GB I 256-512SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- Samsung Galaxy Tab A8 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest