Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz LógaGéza #10294 üzenetére

    G4 : tényleg jó ... csak nekem már az is túl nagy !

    Nexus 6 : szerintem egy LG G2 méretben lett volna jó 5.2" mérettel és IPS kijelzővel, tudom miről beszélsz nekem is van Moto G (GPE = Nexus stock rommal)

    Viszont még egy Moto X Style (IPS) még megfontolandó és ergo kb. ugyan az mint egy Nexus telefon, sőt létezik belőle Pure Edition is :K

    Snapi 820 még nagyon messze van, illetve újabb csúcsmodellek horror áron fognak kezdeni és 2-3 hónap alatt a félére fog csökkenni az áruk, szóval hatalmas nagy bukás (az idei csúcsoknak az árai is kb. most álltak be) :((

    Szifonnal még elvagyok mint a befőtt, minden tökéletes tényleg olyan mint egy Nexus, normális emberi méretben van , és minden funkcióban nagyon profi (komolyan ettől már jobbat el sem tudok képzelni) ... megvárom a jövő év felhozatalát de most nagyon megfontolt leszek, illetve félek hogy megint beleesek abba a hibába amit S6 -al is elkövettem új HTC és újabb LG G5 -re is kíváncsi leszek de Samu az biztosan nem lesz egy darabig, max. csak akkor ha stock rendszerrel adják ki őket, aztán ha nem lesz semmi jó akkor haladok tovább a "szifon" útján és lehet bevállalok egy i7 -t :))

    Persze ez még a jövő zenéje ... de jelen pillanatban én kb. minden csúcs telefont kipróbáltam megnyomkodtam és mindegyikkel volt valami kompromisszum ami egy 200 ezer Ft telefonnál szerintem nagyon gáz, így lettem "ájfon" felhasználó és ha kell akkor maradok is ezen a vonalon :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák