Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    válasz marked one94 #471 üzenetére

    Brutál nagy lagggggolás, nálam is van mikor nem csak előbb indulnak el, de mikor betöltés után meglátom a rajtoló kocsikat, nekem már vissza sem számol és a többiek már rég elindultak, én meg csak nyomjam a gááááázt...

    Szerény megfigyelésem, hogy eléggé szolgáltató függő, hogy mennyire sokat szív az ember elvileg a ping miatt... pl. BP-n UPC-ről nálam tűrhetetlen, pedig BIX-ig teljesen jó betonstabilan 7-12ms a ping, igen de ha külföldre nézek, akkor van mikor kiugrik 300-400-ra... otthon Komáromban a Komnet szolgálttaóm (kábeles az is) a Matávtól veszi a netet és mondjuk németekhez is stabilan 20ms körül van a ping és nem is csúsznak a játékosok a falon, nem mennek át rajtam a semmiből érkezve és nem is úgy rajtolok, hogy már nincs előttem senki.
    Suli még érdekesebb, optikás net NIIF jóvoltából BIX-ig 1ms (vagy 10 ezred) stabilan, külföldre is 5-10ms mégis sz.r az egész... ezt meg nem is értem.

    1-2 haver más netes játék miatt panaszkodik a DIGI-re, hogy amilyen kiváló náluk minden belföldre, olyan ramatyok nemzetközi hálók felé... :(

Új hozzászólás Aktív témák