Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    válasz bopeti98 #87177 üzenetére

    Jól belegabalyodunk ebbe a freki témába, de így legalább tiszta lesz mindenkinek.
    Nálam az a helyzet, hogy kelet magyaroszágon megyeszékhelytől 8 km-re van a kertem, egy nagyobb településben van Yeti torony( kb.5 km-re), meg Mikepércsen Telekom(kb. 4 km-re), szinte használhatatlan volt, 1 pálcika körül mutatott 4G-t utána átugrált 3-4 pálcikával Edgere, de még Edgen se nagyon lehetett telefonálni, netet meg felejtsem el bármelyiken . Február közepéig B20 volt csak, még novemberben rendeltem egy B20-as erősítőt, azt egy körantennával szerelték és volt is jel max.-on 4G-n, meg tényleg használható volt a net sebesség is, de egyik pillanatról átugrott max. Edgere és vége a dalnak. Gondolom a körsugárzó az erősebb Edge jelet sugárzó toronyra mászott át. Na rendeltem egy irányított Yagi antennát és a Yeti toronyra néz(kb. 5 km), a telekom kb. 4-re van. Mire megjött B28-at ír a telefon és kb. 3 pálcikával úgy ahogy használható a net. Kérdésem lenne, hogyan tudnám kimaxolni a dolgot, vegyek egy B28 erősítőt? Mert a kertből kimozdulva kb. 500 m-re már B3-at ír a telefon.

Új hozzászólás Aktív témák