Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbn

    csendes tag

    Hétvégén aktiváltam egy +Net Mini Expressz kártyát.

    1. netes aktiválás: nem engedi, "ezzel a telefonszámmal már történt regisztráció"

    2. nahát, ez érdekes, most vagy bent maradt a rendszerben a szám régi felhasználója, vagy valaki hozzáréft a kódhoz, és beaktíválta előttem... hívjunk fel egy normál számot: Telenort kapcsolja, hogy kössek szóbeli szerződést

    3. OK, diktálom Mancikának az adataimat:

    - Mi a hivatalos, lakcímkártyán szereplő címe?
    - Nos, abból kettő is van... egy lakóhely és a tartózkodási hely. Melyiket mondjam?
    - Hát amelyik a hivatalos!
    - Mindkettő az, csak egyik lakóhely, másik tartózkodási hely, utóbbi is jó lesz?
    - Hát, az van nekem ideírva, hogy lakóhely, szóval akkor azt kellene...

    4. Szerződéskötés ennyi zökkenővel sikeres, kérem is rögtön a vezetékeshívót SMS-ben. "Üzenet küldése sikertelen"... anyád.

    5. Na, akkor regisztrájunk Telenor Onlinera. "Regisztráció sikeretelen, ezzel a telefonszámmal már történt regisztráció!"! Mivan?? Küldök nekik róla egy hibabejelentést.

    6. Automata ügyfélszolgálaton végül is sikerül beaktiválnom a vezetékes-hívót, apró szépséghibával: még a régi, lassan egy éve nem érvényes 5 Ft-os tarifát mondja el az ismertetőben.

    7. Ma reggel feltöltök 5000Ft-tal - 72 órás extra kedvezményben reménykedve - több perc késéssel, de végül is megjön az SMS a sikeres feltöltésről az általam is kiszámolt új egyenleggel. Hálózaton belül lebeszélhető extra 2500 Ft-ról egy szó sem, viszont:

    "Egyenleged 13.04.02-ig használható."

    WTF??

Új hozzászólás Aktív témák