Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bejmuller

    aktív tag

    Nem tudom megtettek-e mar elottem, de azert irok egy keveset a kicsivel tobb mint egy hetes Acer Aspire One-omrol. Szubjektiven
    Tudni kell hogy eloszor MSI Wind-et akartam, meg is rendeltem az elso adando alkalommal, de aztan itt Romaniaban a feher (mert nekem az kellett;) ) szallitasa nagyon elhuzodott, talan meg most sincs, csak fekete es pink. Majd mikor meglattam egy cegnel hogy van az AA1-bol raktarron, rogton visszamondtam a Wind-et es megrendeltem a One-t.

    Nem bantam meg a dontest. Amit csak a rendeles utan tudtam meg h nincs benne Bluetooth, kisse fajo pont, de ez van, van USB-s adapterem, tehat helyetesitheto. Gondoltam hogy esetleg kicsi a kepernyo, de nekem elegsegesnek bizonyult. Billentyuzet merete is megfelelo, sot neha meg kenyelmesebb mint a rendes billentyuzet. Mondjuk nem vagyok nagy darab ember :) 170 cm vagyok.

    A HDD merete jol jott, bar a 80 is eleg lett volna, de igy meg jobb.

    A touchpad merete miatt aggodtam, de minden varakozasomat felulmulta. A mini egeret amit vettem melle azota sem hasznaltam. Kicsi a touchpad, de nagyon jo, es nem zavaro az, hogy ket oldalt vannak a gombok (lehet azert mert meg nem volt mas laptopom). A scroll nagyon jo, mivel ugy mukodik mint az iPod-okon, korkorosen. Nem multi-touch, de erdekes modon ket uj szethuzasaval lehet zoomolni(!!!), ha ez be van allitva a beallitasaiban.

    Dual-boot-ot sajnos nem tudtam megcsinalni, igy inkabb hagytam az XP-t egyedul. Jol fut, semmi gond nincs vele.

    Hangja alig van, nagyon jol tudok aludni mellette :DD Viszont melegszik, nem nagyon veszelyes, de neha elegge forro.

    Akku... hat nem bajnok. Wifi-vel neten, minimum fenyerovel max 1 ora 30-40 perc.

    Az meg hogy lett egy vilagito pixelem, gondolom egyedi hiba, forumokon nem hallottam effelerol, az en "szerencsem".

    A back-up dvd kepes USBs visszallitot csinalni, de nem minden fajta pendrive-ra. Lehetoleg 2 GB-os legyen. A-data RB19-el es Kingston Data Traveller mini (igaz 1GB-os) nem ment sajnos.

    Na ennyi "roviden". En nagyon meg vagyok vele elegedve, nem bantam meg hogy ezt valasztottam a Wind helyett, foleg hogy sokkal olcsobb is volt (atszamitva kb 82-83 ezer forint)

    [ Szerkesztve ]

    Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

Új hozzászólás Aktív témák