Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    Korábban olvastam a topicban olyan kiegészítőről, ami folyamatosan menti a nyitva lévő tabokat, de most nem találom.
    Valakinek van valami bevált kiegészítője erre? Tegnap ugyanis szabályosan kiléptem a firefoxból (kb. 330 nyitott lappal és 4 rögzítettel), ma meg teljesen üresen indult. Előző munkamenet helyreállítása szürke, a sync meg hiába megy, leszinkronizálta indítás után a semmit. Korábban is volt már ilyen, de akkor a rögzített lapok maradtak, a munkamenetet helyre tudtam állítani. Most meg semmi. Igazából a sync működését sem igazán értem... nem az lenne a lényege, hogy az töltse vissza a lapjaimat ilyen esetben? Soha nem töltött még vissza semmit, általában rögtön szinkronizál és nem mentésből a böngészőbe, hanem fordítva. Így meg értelmetlen.
    Szóval kéne valami kiegészítő, ami egy ilyen helyzetben simán visszaállítja a korábbi lapokat.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák