Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz 04ahgy #7075 üzenetére

    Nagyon elkanyarodtál.
    Teljesen felesleges belekeverni még a vezeték ellnállását is.
    A vezeték és a kártya eredő ellenállása állandó, illetve ebben a hőtartományban minimálisan változó.
    Az elfogadhatónál nagyobb mértékben változna a feszültség, ha a tápegység nem stabilizált tápegység lenne. Szépen leírtad, hogy miért van szükség stabilizált tápegységre, csak szerintem feleslegesen, mivel a feszültségingadozás mértéke a táppal szemben támasztott követelmény a stabilitását illetően, azaz ha mértéke károsítaná például a számítógép merevlemezét, akkor nem felelne meg a szabványnak, azaz nem lehetne számítógép tápegység. Ez világos, csak erről szerintem ebben a témában kár szót ejteni.
    Jópont az ohm törvényért. ;)
    Jöhet a csomóponti törvény. A kártya teljes áramfelvétele egy védelemmel ellátott ponton át folyik vagy kettőn, ha egyen, akkor a védelem engedi e, hogy akkora áramerősség folyhasson az adott ágon, amekkora a két videokártya, esetünkben a GX2 háromdés áramfelvétele vagy nem. Ha nem akkor két ágra kell kötni, különben a táp teherbe esik, előveszi a kést és lenyisszant egy darabot az életedből és csak file-töredékek maradnak az utókornak. Jöhet a scandisk, avagy ahogy én hívom: a lelkiismeret teszt. :D
    Az nagy tesztkérdés: Végigvárod, vagy megnyomsz egy gobot? :DDD
    Smeagle megtette egyszer, megteheti mégegyszer :DD

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák