Új hozzászólás Aktív témák
-
nzozz
aktív tag
válasz
szab.tam #12850 üzenetére
Én is lecsatolhatóra gondolok, már ha jól sejtem, mit szeretnél. Tehát én egy ilyesmi megoldásra gondolok. (ezen még van egy külön ventilátor csatlakozó leág.). A lényeg, hogy a venti felé menő +12V -os ágba sorosan forrasztott megfelelő ellenállással/potméterrel tudod szabályozni a ford.számot. A ventilátorok tápvezetékének a végére molex csatit raksz, és közvetlen, vagy ha szabályozni akarsz, egy kis hosszabbítóba beiktatott ellenállással/potival tudod megoldani. Nos?
Vagy félre értettem valamit, nem hűtőventiket akarsz meghajtani?
Hogy mekkora ellenállás kell, az attól függ milyen fordulatszámot akarsz, teljesítménye legyen legalább egy kicsit nagyobb, mint a ventilátoroké, az ellenállását meg vagy kiszámolod vagy kikisérletezed.OMFG, valamiért a Zalman zöld, duplaventis VGA hűtés jutott eszembe, azt hittem arról van szó. Bocsánat. Amúgy ha kis teljesítményfelvételnél nem kapcsol be a táp (mert remélem már tényleg arról van szó
) lényeg akkor annyi, hogy valami terhelést bekötsz neki, lehet az mondjuk továbbra is teljesítmény ellenállás, de akármi más is, világítás, stb.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 10500T / RTX 3050 / 32GB DDR4 / 512 SSD!
- BESZÁMÍTÁS! 1000W Sesonic FOCUS GX-1000 Gold tápegység garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3082
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest