Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márti53

    újonc

    Üdvözlöm! Azzal a kérdéssel szeretnék Önhöz fordulni hogy egy társkereső oldalon megismerkedtem egy férfivel párszor találkoztunk is nálam, a lényeg az hogy kicsalt tőlem 37 ezer Ft-ot még októberben. Ez levelezés formájában meg van a neten és már ki is nyomtattam a fényképével együtt.Nevét ugyan mondta de az szerintem hamis. Meg van mind a három telefonszáma amit használ, tudom a várost ahol él és azt is mivel foglalkozik az illető. A lakás pontos cimét és a teljes nevét sajnos nem tudom. Az irásaink során több alkalommal próbált kérni tőlem újabb összegeket hol erre, hol arra de már én többet nem adtam neki. A levelezés során többször igérte hogy visszaadja a kölcsönkért összeget, de az időpontokat mindig kitolta, halogatta főleg azután mikor megigértem neki hogy feljelentem. Most legutóbb 2 hetet kért ami tegnapi napon már lejárt, de nem jelentkezik a neten, feljár de nem ir már rám. Szeretném feljelenteni csak mivel nem tudom a pontos nevét igy nem tudom van-e esélyem arra hogy a fényképe, a város neve illetve a telefonszámai lapján megtalálják az illetőt?
    Köszönöm a válaszát!
    Üdv.:

Új hozzászólás Aktív témák