Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxaman

    tag

    válasz Lazsnak #9 üzenetére

    Erre és a levélre válaszolva.

    Meglehet e oldani valahogy a fullhd lejátszást, eléggé akadozik: én jelenleg az xbmc Alfa 13 használom azzal tökéletesen megy mind a hang mind a kép annyi, hogy ha pörgetek akkor a kép késik a hanghoz képest de aztán beéri 20 sec-en belül. Jelenleg ezt az fw-t használom, nagyjából ez a gyári csak rootolva.
    erdemese gyari firmwareket frissiteni, enyemnel van mar 3al ujabb a minix honlapon: érdemes sok mindent javítanak meg elvileg a 006 Fw tartalmazni fogja a natív 1080p felbontást, azaz dolgoznak rajta. Bővebben itt.Nekem a Minix Neo X7 - Finless 1.6 ROM, nem tűnt stabilnak.
    tudsz e valami rendes pofas launchert, nekem ez az elso android boxom: Nos én a Chameleon Launcher használom, nagyon jól néz ki, aztán egy FTP Droidot, egy appkillert és egy auto shotdown-t elalvás kapcsolónak, van rajta XBMC, Twitch Tv, Ustream, MX Player, HBO GO ... stb szokásos.

    Én nekem a lejátszóhoz most egy 32 GB pendrive és 680 GB külső táppal ellátott merevlemez van, és egy SD kártya mentéseknek ha újra updatelnem.

    Most én is gondba vagyok mert néha megfagy a lejásztó főleg youtubnal, nem tudni hogy az app hibája vagy a hátérben futó egyik programé. Még dolgozom rajta, hogy kiderítsem. Esetleg van valami log ahol ezt meglehet nézni ?

    Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

Új hozzászólás Aktív témák